C-One Tiro

Najtańsza owijarka ze stołem obrotowym - kompromis jakości do ceny

 • Producent: C-One
 • Model:Tiro
 • Typ:Owijarka ze stołem obrotowym
 • Cena: Zapytaj o cenę *

* Cena jest zależna od konfiguracji produktu.
Prosimy o kontakt w celu indywidualnej wyceny.

Dane techniczne

Wymiary urządzenia:1.500 x 2.374 x 2.075 mm
Wys. stołu obrotowego:75 mm
Waga:350 kg
Zasilanie elektryczne:230 VAC / 0,75 kW
Sterowanie:Płyta drukowana
Wymiary palety:1.200 x 800 mm
Wysokość ładunku:2.200 mm
Waga ładunku:1.200 kg
Liczba programów:3 użytkownika
Owijarka C-One Tiro - sprawdź aktualną ofertę

Owijarka C-One Tiro

Nowa klasa wśród owijarek stretch – uproszczona do minimum, niezwykle korzystna cenowo owijarka od doświadczonego producenta, włoskiej firmy C-One. Tiro to model przewidziany dla małych i mikro produkcji. Maszyna została wyposażona w najpotrzebniejsze funkcje, aby ograniczyć wagę, liczbę części oraz cenę. Model Tiro, jako jedyny z asortymentu C-One bez wyjątkowo skomplikowanych opcji konfiguracyjnych, wprowadzono do seryjnej produkcji pod koniec 2015 roku – dzięki czemu owijarka dostępna jest w bardzo krótkim czasie od zamówienia. To model bardzo prosty w montażu i obsłudze, wyposażony w najbardziej elementarne funkcje. Wyróżnia się wyjątkowo dobrym stosunkiem ceny do jakości.

Pionową owijarkę Tiro ze stołem obrotowym wzbogacono w system rozciągu folii (pre-stretch) typu mechanicznego. Rozciąg folii osiągany jest przez hamowanie jednej z rolek podających folię. System pre-stretch umożliwia zdecydowanie najbardziej ekonomiczne zużycie materiału, więc jest niezwykle przydatny dla tych, którzy szukają maksymalnych oszczędności. Paleta może mieć 1 200 mm szerokości oraz 800 mm długości, a dopuszczalna wysokość ładunku wynosi 2 200 mm. Z kolei waga ładunku nie powinna przekraczać 1 200 kg. Standardowa wysokość stołu obrotowego to 75 mm.

W prostym i łatwym w obsłudze panelu sterowania Tiro ustawić możemy 7 parametrów oraz zapisać 3 programy użytkownika, a wszystko jest dobrze widoczne na czytelnym wyświetlaczu.

C-One Tiro

Postaw na wyższą wydajność i bezpieczeństwo pakowania

Doświadczony serwis

Posiadamy własną, niezależną ekipę serwisową, oferujemy profesjonalne wsparcie telefoniczne dla naszych klientów, zapewniamy bardzo szybki czas reakcji.

Części zamienne

Dysponujemy dużym zapleczem części zamiennych, najważniejsze części eksploatacyjne mamy w magazynie, dzięki czemu skracamy czas napraw maszyn i urządzeń.

Montaż u klienta

Do wszystkich modeli owijarek do palet usługa montażu zawiera się w cenie zakupu, dysponujemy własnym, profesjonalnym zespołem montażowym.

Szkolenia

Specjalizujemy się w szkoleniach technicznych z zakresu obsługi, konserwacji i czyszczenia, podstawowych napraw oraz diagnostyki błędów.

wybierz madrze dostawce owijarek do palet

Zapytaj o owijarkę Tiro firmy C-One!

Proponujemy doskonałe owijarki do palet renomowanych producentów, dzięki którym praca jest szybka i efektywna. Chcesz kupić owijarkę w korzystnej cenie i nie wiesz, jaki model będzie optymalnym wyborem do Twojej firmy? Skontaktuj się zatem z nami – chętnie Ci pomożemy w podjęciu decyzji.

Wyposażenie do owijarki Tiro

Proponujemy owijarki do palet wysokiej jakości, które zapewniają wydajną pracę. Dostępne są też modele z wyjątkowo korzystnym stosunkiem ceny do jakości. Niemal wszystkie owijarki z oferty posiadają wyposażenie dodatkowe, które umożliwia bezproblemowe dopasowanie urządzenia do indywidualnych potrzeb. Łatwo też dobrać folię o stosownych parametrach do owijania zarówno lżejszych, jak i cięższych ładunków. W sklepie Tezaurus znajdziesz wyłącznie specjalistyczne owijarki z wielomiesięczną gwarancją.

Wyposażenie standardowe:

 • Stół obrotowy o średnicy 1.500 mm
 • Ustawienia prędkości obrotowej stołu za pomocą falownika
 • Ustawienia prędkości wózka w pionie za pomocą falownika
 • Ustawienia owinięć górnych i dolnych
 • Wyłącznik bezpieczeństwa na panelu kontrolnym
 • System autodiagnostyki
 • Tryb półręczny i półautomatyczny
 • Zatrzymanie w pozycji 0
 • System haseł w panelu kontrolnym
 • Fotokomórka do wykrywania wysokości ładunku
 • Czytelny wyświetlacz pięciocyfrowy
 • Konstrukcja solidna – malowana proszkowo

Wyposażenie dodatkowe:

 • Stół obrotowy powiększony do 1.650 mm
 • Fotokomórka do wykrywania czarnych ładunków
 • Wygodna rampa załadunkowa
 • Rama do montażu maszyny w podłodze

Owijarka C-One Tiro w akcji

Niezawodność, precyzja działania to cechy, które wyróżniają prezentowany model. Poznaj nowoczesne rozwiązania optymalizujące i podnoszące jakość zabezpieczania ładunków. Zastosowane technologie wpisują się w koncepcję nowoczesnych zakładów, podnosząc ich wydajność. Zobacz model C-One Tiro w akcji i zdecyduj się na bezkompromisowe rozwiązania proponowane przez uznanego producenta.

Owijarka C-One Tiro zobacz aktualną ofertę i poznaj jej szczegóły!

Zadaj pytanie

Prześlij pytanie dotyczące owijarek owijarek! Skorzystaj z formularza kontaktowego zamieszczonego obok. Chętnie udzielimy odpowiedzi.

  Formularz chroniony przez reCAPTCHA, zastosowanie ma polityka prywatności i regulamin usług Google

  Ocena strony

  Ocena / 5. Głosów:

  Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.