Owijarki pierścieniowe

Owijarki pierścieniowe to urządzenia o najwyższej wydajności – do 150 ładunków na godzinę – połączone z zaawansowaną konstrukcją i precyzyjnie dopasowanymi opcjami sterowania. Przeznaczone przede wszystkim dla przemysłu o intensywnej produkcji i potrzebie magazynowania czy transportu.

Owijarki pierścieniowe - Tezaurus

Postaw na wyższą wydajność i bezpieczeństwo pakowania

Doświadczony serwis

Posiadamy własną, niezależną ekipę serwisową, oferujemy profesjonalne wsparcie telefoniczne dla naszych klientów, zapewniamy bardzo szybki czas reakcji.

Części zamienne

Dysponujemy dużym zapleczem części zamiennych, najważniejsze części eksploatacyjne mamy w magazynie, dzięki czemu skracamy czas napraw maszyn i urządzeń.

Montaż u klienta

Do wszystkich modeli owijarek do palet usługa montażu zawiera się w cenie zakupu, dysponujemy własnym, profesjonalnym zespołem montażowym.

Szkolenia

Specjalizujemy się w szkoleniach technicznych z zakresu obsługi, konserwacji i czyszczenia, podstawowych napraw oraz diagnostyki błędów.

wybierz madrze dostawce owijarek do palet

Automatyczne owijarki do palet pierścieniowe dla wymagających więcej

Owijarki do palet pierścieniowe dedykowane są przede wszystkim liniom do pakowania wymagającym największej wydajności pracy. Tego rodzaju wysoce zaawansowane urządzenia zostały zaprojektowane tak, by móc pracować w trybie ciągłym przy jednoczesnym zachowaniu absolutnej perfekcji i powtarzalności. Odpowiednia konstrukcja owijarek pierścieniowych wpisuje się w charakterystykę zakładów o intensywnej produkcji i zapewnia niezawodność. Mimo wysokiej technologii, owijarki pierścieniowe są łatwe w obsłudze – wszystko po to, by skupić się na wydajnej pracy.

Na wysoką jakość pakowania ma wpływ nie tylko konstrukcja, ale i zastosowane rozwiązania. Proponowane przez Tezaurus owijarki pierścieniowe służą do zabezpieczania różnego rodzaju towarów, w tym palet z materiałem o nieregularnej strukturze, delikatnych np. ceramika czy ponadwymiarowych. Indywidualne konfiguracje i wiele opcji wyposażenia umożliwiają pełne dopasowanie rodzaju pakowania do osobliwych wymagań zakładu produkcyjnego. Na uwagę zasługuje także fakt, że owijarka do palet pierścieniowa daje gwarancję powtarzalności owijania przy jednoczesnym, wysokim stopniu oszczędności.

Zapytaj o owijarki do palet pierścieniowe

Jeśli interesują Cię najwyższej klasy maszyny do foliowania, owijarka pierścieniowa będzie korzystnym wyborem dla twojego przedsiębiorstwa. Zadzwoń do specjalistów Tezaurus i wybierz model owijarki pierścieniowej dopasowanej do potrzeb zakładu.

Zalety owijarek pierścieniowych

Owijarka pierścieniowa sprawdza się w zakładach, w których dynamika działań jest na najwyższym poziomie, a więc zarówno szybkość wykonywanych zadań jak również niezawodność przez całą dobę jest wymagana. W zależności od wybranego modelu owijarka pierścieniowa może utrzymywać najwyższe tempo pracy odpowiednio 120 ład./h lub 150 ład./h. Przeznaczone dla automatycznych linii pakujących wpływają na efektywność i optymalizację zadań związanych z zabezpieczeniem towaru, a dzięki perfekcyjnie wykonywanemu zadaniu minimalizują ewentualne straty związane z uszkodzeniem towaru i nadmiernym zużyciem folii.

Stworzone przez wyspecjalizowanych techników owijarki do palet pierścieniowe dostępne w ofercie Tezaurus posiadają bogate wyposażenie standardowe – np. zewnętrzny panel sterujący PLC, znaczny wstępny rozciąg folii nawet do 300% ( system pre-stretch), regulowana folia stretch niezależnie od systemu pre-stretch czy możliwość dopasowania urządzenia do owijania ładunków siatką. Bezobsługowe, wyposażone w napędy regulowane falownikami, dostępne w wielu wersjach są zgodne z elementami linii produkcyjnych, ponadto producent proponowanych owijarek pierścieniowych – firma Cyklop – zadbała o możliwość modyfikacji poprzez zastosowanie dodatkowego wyposażenia. Owijarka pierścieniowa to dla wymagających klientów rozwiązanie, które całkowicie zmienia postrzeganie pakowania i zabezpieczania różnorodnych ładunków.

Owijarki do palet pierścieniowe – poznaj ofertę firmy Tezaurus!

Owijarki do palet pierścieniowe

Ocena strony

Ocena / 5. Głosów:

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.