Cyklop CSA 211/212

Kompaktowa owijarka z wirującym ramieniem

 • Producent: Cyklop
 • Model:CSA 211, CSA 212
 • Wersje:Podstawowa, Advanced Auto
 • Typ:Owijarka z wirującym ramieniem
 • Cena: Zapytaj o cenę *

* Cena jest zależna od konfiguracji produktu.
Prosimy o kontakt w celu indywidualnej wyceny.

Dane techniczne

Wysokość palety:max. 2.500 mm
Waga ładunku:dowolna
Wymiary palety:max. 1.000 x 1.200 mm
Wydajność:do 20 palet / h
Ciśnienie robocze:6 bar
Zasilanie elektryczne:230V / 50/60Hz / 6A / 1,2 - 2,2 kW
Stopień ochrony:IP 54
Owijarka Cyklop CSA 211/212 - Tezaurus

Owijarka Cyklop CSA 211/212

Owijarka Cyklop CSA 211/212 to w zasadzie dwa modele znanej marki Cyklop, czyli CSA 211 i CSA 212 Advanced Auto, które doskonale sprawdzają się w trakcie foliowania niestabilnych oraz ciężkich ładunków, a także do palet. Gwarancja zmiennej prędkości pozwala na obsługę praktycznie większości produktów. Urządzenie jest wydajne na poziomie do 20 palet na godzinę, a jego ciśnienie robocze wynosi 6 bar. Maksymalnie dopuszczalne wymiary palety to 1 000 x 1 200 mm.

Prezentowana maszyna wyróżnia się kompaktową budową, więc nie zajmuje wiele miejsca w przestrzeni magazynowej, co automatycznie zwiększa jej możliwości zastosowania w różnych warunkach. Jej cechą charakterystyczną jest kilka dostępnych wariantów systemu rozciągu – począwszy od najprostszych mechanizmów wykorzystujących regulację ręczną do zaawansowanych technologicznie metod rozciągu, w tym opatentowanych systemów pre-stretch z rozciągiem wstępnym. Innowacyjny system Power Eco Stretch Plus umożliwia rozciąg folii od 60% aż do 400% i to jeszcze zanim opuści ona wózek. Należy jednak zastosować specjalne folie stretch o wysokiej elastyczności. Efektywne systemy rozciągu pozwalają również na konkretne oszczędności wynikające ze znacznie mniejszej ilości zużywanego materiału. Jednocześnie zwiększa się poziom bezpieczeństwa pakowanego ładunku.

Owijarki Cyklop CSA 211/212 z wirującym ramieniem są wyjątkowo łatwe w obsłudze, która odbywa się za pomocą specjalnego panelu operatora – ewentualne komunikaty o błędach wyświetlane są prostym językiem.

Cyklop CSA 211/212

Zapytaj o owijarkę CSA 211/212 firmy Cyklop!

Mamy w ofercie najlepszy wybór owijarek do palet na rynku – w tym kompaktowe modele CSA 211 i CSA 212. Zastanawiasz się, który model najbardziej sprawdzi się w Twoim zakładzie? Skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy Ci wybrać optymalne urządzenie!

Wyposażenie do owijarki CSA 211/212

Wszystkie dostępne w naszym sklepie modele owijarek charakteryzują się możliwością montażu dodatkowego wyposażenia, a tym samym idealnego dopasowania urządzenia do konkretnych potrzeb w Twoim zakładzie. Ponadto proponujemy sprzedaż folii o różnorodnych parametrach, co ułatwia pakowanie ładunków o dowolnej wadze. Sklep Tezaurus proponuje wyłącznie specjalistyczny i najwyższej jakości asortyment, dzięki któremu praca okazuje się bezpieczna i bardzo efektywna.

Wyposażenie standardowe:

 • Owijarki wyposażone są w docisk górny, który służy stabilizacji całego ładunku.
 • Istnieje możliwość mocowania urządzenia do ściany.
 • Specjalny system wiążący ładunek, w postaci rolki z folią ustawioną w poprzek, zwiększa bezpieczeństwo obsługi.
 • Modele CSA 211 i CSA 212 są wyposażone w mocny maszt dla ładunków o wysokości 3 000 mm.
 • Bezproblemowe monitorowanie wagi folii.
 • Owijarka wyróżnia się wysokim stopniem ochrony, w tym przed kwasem.
 • Łatwy w obsłudze panel dotykowy operatora posiadający 99 programów użytkownika oraz bezpośredni dostęp do wszystkich parametrów owijania i funkcji.
 • Efektywne i zmniejszające ilość zużywanego materiału systemy rozciągu folii stretch – system FM, FE, PRS, PS, Power-Eco-Stretch, Power-Eco-Stretch Plus.
 • Możliwość wykorzystania inteligentnego systemu wstępnego rozciągania.

Zobacz Cyklop CSA 211/212 w akcji

Niezawodność, precyzja działania to cechy, które wyróżniają prezentowany model. Poznaj nowoczesne rozwiązania optymalizujące i podnoszące jakość zabezpieczania ładunków. Zastosowane technologie wpisują się w koncepcję nowoczesnych zakładów, podnosząc ich wydajność. Zobacz model Cyklop CSA 211/212 w akcji i zdecyduj się na bezkompromisowe rozwiązania proponowane przez uznanego producenta.

Owijarka Cyklop CSA 211/212 to świetny wybór dla Twojej firmy!

Zadaj pytanie

Masz pytania dotyczące owijarek? Skorzystaj z formularza kontaktowego zamieszczonego obok. Odpowiemy szybko i fachowo!

  Formularz chroniony przez reCAPTCHA, zastosowanie ma polityka prywatności i regulamin usług Google

  Ocena strony

  Ocena / 5. Głosów:

  Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.