Cyklop CSA 211/212

Kompaktowa owijarka z wirującym ramieniem

 • Producent: Cyklop
 • Model:CSA 211, CSA 212
 • Wersje:Podstawowa, Advanced Auto
 • Typ:Owijarka z wirującym ramieniem
 • Cena: Zapytaj o cenę *

* Cena jest zależna od konfiguracji produktu.
Prosimy o kontakt w celu indywidualnej wyceny.

Dane techniczne

Wysokość palety:max. 2.500 mm
Waga ładunku:dowolna
Wymiary palety:max. 1.000 x 1.200 mm
Wydajność:do 20 palet / h
Ciśnienie robocze:6 bar
Zasilanie elektryczne:230V / 50/60Hz / 6A / 1,2 - 2,2 kW
Stopień ochrony:IP 54
Owijarka Cyklop CSA 211/212 - Tezaurus

Owijarka Cyklop CSA 211/212

Owijarka Cyklop CSA 211/212 to w zasadzie dwa modele znanej marki Cyklop, czyli CSA 211 i CSA 212 Advanced Auto, które doskonale sprawdzają się w trakcie foliowania niestabilnych oraz ciężkich ładunków, a także do palet. Gwarancja zmiennej prędkości pozwala na obsługę praktycznie większości produktów. Urządzenie jest wydajne na poziomie do 20 palet na godzinę, a jego ciśnienie robocze wynosi 6 bar. Maksymalnie dopuszczalne wymiary palety to 1 000 x 1 200 mm.

Prezentowana maszyna wyróżnia się kompaktową budową, więc nie zajmuje wiele miejsca w przestrzeni magazynowej, co automatycznie zwiększa jej możliwości zastosowania w różnych warunkach. Jej cechą charakterystyczną jest kilka dostępnych wariantów systemu rozciągu – począwszy od najprostszych mechanizmów wykorzystujących regulację ręczną do zaawansowanych technologicznie metod rozciągu, w tym opatentowanych systemów pre-stretch z rozciągiem wstępnym. Innowacyjny system Power Eco Stretch Plus umożliwia rozciąg folii od 60% aż do 400% i to jeszcze zanim opuści ona wózek. Należy jednak zastosować specjalne folie stretch o wysokiej elastyczności. Efektywne systemy rozciągu pozwalają również na konkretne oszczędności wynikające ze znacznie mniejszej ilości zużywanego materiału. Jednocześnie zwiększa się poziom bezpieczeństwa pakowanego ładunku.

Owijarki Cyklop CSA 211/212 z wirującym ramieniem są wyjątkowo łatwe w obsłudze, która odbywa się za pomocą specjalnego panelu operatora – ewentualne komunikaty o błędach wyświetlane są prostym językiem.

Cyklop CSA 211/212

Postaw na wyższą wydajność i bezpieczeństwo pakowania

Doświadczony serwis

Posiadamy własną, niezależną ekipę serwisową, oferujemy profesjonalne wsparcie telefoniczne dla naszych klientów, zapewniamy bardzo szybki czas reakcji.

Części zamienne

Dysponujemy dużym zapleczem części zamiennych, najważniejsze części eksploatacyjne mamy w magazynie, dzięki czemu skracamy czas napraw maszyn i urządzeń.

Montaż u klienta

Do wszystkich modeli owijarek do palet usługa montażu zawiera się w cenie zakupu, dysponujemy własnym, profesjonalnym zespołem montażowym.

Szkolenia

Specjalizujemy się w szkoleniach technicznych z zakresu obsługi, konserwacji i czyszczenia, podstawowych napraw oraz diagnostyki błędów.

wybierz madrze dostawce owijarek do palet

Zapytaj o owijarkę CSA 211/212 firmy Cyklop!

Mamy w ofercie najlepszy wybór owijarek do palet na rynku – w tym kompaktowe modele CSA 211 i CSA 212. Zastanawiasz się, który model najbardziej sprawdzi się w Twoim zakładzie? Skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy Ci wybrać optymalne urządzenie!

Wyposażenie do owijarki CSA 211/212

Wszystkie dostępne w naszym sklepie modele owijarek charakteryzują się możliwością montażu dodatkowego wyposażenia, a tym samym idealnego dopasowania urządzenia do konkretnych potrzeb w Twoim zakładzie. Ponadto proponujemy sprzedaż folii o różnorodnych parametrach, co ułatwia pakowanie ładunków o dowolnej wadze. Sklep Tezaurus proponuje wyłącznie specjalistyczny i najwyższej jakości asortyment, dzięki któremu praca okazuje się bezpieczna i bardzo efektywna.

Wyposażenie standardowe:

 • Owijarki wyposażone są w docisk górny, który służy stabilizacji całego ładunku.
 • Istnieje możliwość mocowania urządzenia do ściany.
 • Specjalny system wiążący ładunek, w postaci rolki z folią ustawioną w poprzek, zwiększa bezpieczeństwo obsługi.
 • Modele CSA 211 i CSA 212 są wyposażone w mocny maszt dla ładunków o wysokości 3 000 mm.
 • Bezproblemowe monitorowanie wagi folii.
 • Owijarka wyróżnia się wysokim stopniem ochrony, w tym przed kwasem.
 • Łatwy w obsłudze panel dotykowy operatora posiadający 99 programów użytkownika oraz bezpośredni dostęp do wszystkich parametrów owijania i funkcji.
 • Efektywne i zmniejszające ilość zużywanego materiału systemy rozciągu folii stretch – system FM, FE, PRS, PS, Power-Eco-Stretch, Power-Eco-Stretch Plus.
 • Możliwość wykorzystania inteligentnego systemu wstępnego rozciągania.

Zobacz Cyklop CSA 211/212 w akcji

Niezawodność, precyzja działania to cechy, które wyróżniają prezentowany model. Poznaj nowoczesne rozwiązania optymalizujące i podnoszące jakość zabezpieczania ładunków. Zastosowane technologie wpisują się w koncepcję nowoczesnych zakładów, podnosząc ich wydajność. Zobacz model Cyklop CSA 211/212 w akcji i zdecyduj się na bezkompromisowe rozwiązania proponowane przez uznanego producenta.

Owijarka Cyklop CSA 211/212 to świetny wybór dla Twojej firmy!

Zadaj pytanie

Masz pytania dotyczące owijarek? Skorzystaj z formularza kontaktowego zamieszczonego obok. Odpowiemy szybko i fachowo!

  Formularz chroniony przez reCAPTCHA, zastosowanie ma polityka prywatności i regulamin usług Google

  Ocena strony

  Ocena / 5. Głosów:

  Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.