Folia maszynowa

Mocna folia stretch do owijarek w różnych rozmiarach

 • Rozdaj:stretch (maszynowa)
 • Cena: Zapytaj o cenę

Dane techniczne

Grubość folii:17 – 50 μm
Średnica zewnetrzna:250 mm
Średnica tulei wewnętrznej:38 / 76 mm
Szerokość rolki:125 / 250 / 500 mm
Kolor:przezroczysta
Rozciąg:do 500%
Folia maszynowa do owijarek - Tezaurus Technika Pakowania

Folia maszynowa

Folia maszynowa stretch jest materiałem eksploatacyjnym współpracującym z owijarkami do palet. Służy do stabilizacji i zabezpieczenia ładunków paletyzowanych i niepaletyzowanych. Charakteryzuje się dużą elastycznością i wytrzymałością na rozciąganie, dzięki czemu właściwie zabezpiecza produkty i chroni je przed uszkodzeniami zewnętrznymi wynikającymi m.in. z warunków atmosferycznych, magazynowania i transportu. Produkt wyróżnia się większą wytrzymałością w stosunku do standardowej folii, a jej użytkowanie ma wpływ na optymalizację kosztów pakowania.

Właściwości fizyczne folii stretch do owijarek tj. antystatyczność, duża rozciągliwość, termoplastyczność zapewniają odpowiednie dopasowanie do specyfiki ładunku. Wykonana z wysokiej jakości polietylenu o niskiej gęstości, wykazuje wysoką odporność na przetarcia i inne uszkodzenia. W zależności od indywidualnych parametrów produktowych np. grubość folii od 17 do 50 mikronów – folie maszynowe stretch klasyfikuje się pod kątem rozciągliwości, która może wynosić nawet do 500%. Dostępna w różnych wysokościach/szerokościach rolek – 125, 250, 500 mm –  i średnicach tulejki 38 i 76 mm umożliwia zastosowanie w różnych modelach owijarek.

Folia maszynowa przeznaczona jest do ścisłej współpracy z półautomatycznymi i automatycznymi owijarkami wykorzystującymi technologię pre-stretch, która wpływa na efektywne i ekonomiczne wykorzystanie materiału eksploatacyjnego i dopasowanie siły jego naprężenia do konkretnych potrzeb związanych z samym ładunkiem. Wysoka wydajność folii stretch w korelacji do przystępnej ceny czyni z niej efektywne i ekonomiczne rozwiązanie do solidnego zabezpieczania ładunków.

Folia maszynowa

Postaw na wyższą wydajność i bezpieczeństwo pakowania

Doświadczony serwis

Posiadamy własną, niezależną ekipę serwisową, oferujemy profesjonalne wsparcie telefoniczne dla naszych klientów, zapewniamy bardzo szybki czas reakcji.

Części zamienne

Dysponujemy dużym zapleczem części zamiennych, najważniejsze części eksploatacyjne mamy w magazynie, dzięki czemu skracamy czas napraw maszyn i urządzeń.

Montaż u klienta

Do wszystkich modeli owijarek do palet usługa montażu zawiera się w cenie zakupu, dysponujemy własnym, profesjonalnym zespołem montażowym.

Szkolenia

Specjalizujemy się w szkoleniach technicznych z zakresu obsługi, konserwacji i czyszczenia, podstawowych napraw oraz diagnostyki błędów.

wybierz madrze dostawce owijarek do palet

Zapytaj o folię maszynową

Zmniejsz koszty pakowania ładunków, skorzystaj z oferty Tezaurus i wybierz maszynową folię stretch o wysokich parametrach rozciągu. Wybierz rekomendowany dla Twojej owijarki produkt. Zadzwoń i zamów folię pozwalającą na oszczędność i podnoszącą jakość pakowania.

Jak oszczędzać na owijaniu folia maszynową?

Folia maszynowa stretch pozwala na optymalizację kosztów związanych z zabezpieczaniem ładunków. Dzięki wysokiej technologii produkcji folia stretch współpracuje z systemami pre-stretch polegającymi na wstępnym rozciągnięciu folii, a tym samym jej zużycie zmniejsza się do 20% w porównaniu do metody ręcznego owijania. Uzyskanie oszczędności związane jest także z konkurencyjną ceną zakupu w naszej firmie, a także możliwością wyboru odpowiedniego, dostosowanego do potrzeb rodzaju i ilości materiału eksploatacyjnego.

W ofercie Tezaurus znajduje się folia maszynowa stretch o najwyższych parametrach użytkowych, wyprodukowana przez producentów, będących liderami w dziedzinie systemów do zabezpieczania ładunków. Proponujemy produkt przyjazny dla środowiska  w wielu rozmiarach, grubościach i różnej rozciągliwości.

Atuty i atrybuty folii maszynowej z naszej oferty:

 • wysoka rozciągliwość zmniejszająca realne zużycie folii do 20%
 • kompatybilność z urządzeniami o różnym stopniu automatyzacji
 • odpowiednia dla systemu pre-stretch
 • przeźroczysta
 • przyjazna dla środowiska, podlega recyklingowi
 • dostępność w różnych rozmiarach
 • możliwość zamówienia dostawy paletowej lub pojedynczych rolek
 • dobra cena

Folia maszynowa – poznaj wysokiej jakości ofertę firmy Tezaurus!

Zadaj pytanie

Masz pytania dotyczące doboru folii do ładunku lub rozwiązań które usprawnią proces owijania w Twojej firmie? Skorzystaj z formularza kontaktowego zamieszczonego obok. Chętnie pomożemy!

  Formularz chroniony przez reCAPTCHA, zastosowanie ma polityka prywatności i regulamin usług Google

  Ocena strony

  Ocena / 5. Głosów:

  Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.