Folia maszynowa

Mocna folia stretch do owijarek w różnych rozmiarach

 • Rozdaj:stretch (maszynowa)
 • Cena: Zapytaj o cenę

Dane techniczne

Grubość folii:17 – 50 μm
Średnica zewnetrzna:250 mm
Średnica tulei wewnętrznej:38 / 76 mm
Szerokość rolki:125 / 250 / 500 mm
Kolor:przezroczysta
Rozciąg:do 500%
Folia maszynowa do owijarek - Tezaurus Technika Pakowania

Folia maszynowa

Folia maszynowa stretch jest materiałem eksploatacyjnym współpracującym z owijarkami do palet. Służy do stabilizacji i zabezpieczenia ładunków paletyzowanych i niepaletyzowanych. Charakteryzuje się dużą elastycznością i wytrzymałością na rozciąganie, dzięki czemu właściwie zabezpiecza produkty i chroni je przed uszkodzeniami zewnętrznymi wynikającymi m.in. z warunków atmosferycznych, magazynowania i transportu. Produkt wyróżnia się większą wytrzymałością w stosunku do standardowej folii, a jej użytkowanie ma wpływ na optymalizację kosztów pakowania.

Właściwości fizyczne folii stretch do owijarek tj. antystatyczność, duża rozciągliwość, termoplastyczność zapewniają odpowiednie dopasowanie do specyfiki ładunku. Wykonana z wysokiej jakości polietylenu o niskiej gęstości, wykazuje wysoką odporność na przetarcia i inne uszkodzenia. W zależności od indywidualnych parametrów produktowych np. grubość folii od 17 do 50 mikronów – folie maszynowe stretch klasyfikuje się pod kątem rozciągliwości, która może wynosić nawet do 500%. Dostępna w różnych wysokościach/szerokościach rolek – 125, 250, 500 mm –  i średnicach tulejki 38 i 76 mm umożliwia zastosowanie w różnych modelach owijarek.

Folia maszynowa przeznaczona jest do ścisłej współpracy z półautomatycznymi i automatycznymi owijarkami wykorzystującymi technologię pre-stretch, która wpływa na efektywne i ekonomiczne wykorzystanie materiału eksploatacyjnego i dopasowanie siły jego naprężenia do konkretnych potrzeb związanych z samym ładunkiem. Wysoka wydajność folii stretch w korelacji do przystępnej ceny czyni z niej efektywne i ekonomiczne rozwiązanie do solidnego zabezpieczania ładunków.

Folia maszynowa

Zapytaj o folię maszynową

Zmniejsz koszty pakowania ładunków, skorzystaj z oferty Tezaurus i wybierz maszynową folię stretch o wysokich parametrach rozciągu. Wybierz rekomendowany dla Twojej owijarki produkt. Zadzwoń i zamów folię pozwalającą na oszczędność i podnoszącą jakość pakowania.

Jak oszczędzać na owijaniu folia maszynową?

Folia maszynowa stretch pozwala na optymalizację kosztów związanych z zabezpieczaniem ładunków. Dzięki wysokiej technologii produkcji folia stretch współpracuje z systemami pre-stretch polegającymi na wstępnym rozciągnięciu folii, a tym samym jej zużycie zmniejsza się do 20% w porównaniu do metody ręcznego owijania. Uzyskanie oszczędności związane jest także z konkurencyjną ceną zakupu w naszej firmie, a także możliwością wyboru odpowiedniego, dostosowanego do potrzeb rodzaju i ilości materiału eksploatacyjnego.

W ofercie Tezaurus znajduje się folia maszynowa stretch o najwyższych parametrach użytkowych, wyprodukowana przez producentów, będących liderami w dziedzinie systemów do zabezpieczania ładunków. Proponujemy produkt przyjazny dla środowiska  w wielu rozmiarach, grubościach i różnej rozciągliwości.

Atuty i atrybuty folii maszynowej z naszej oferty:

 • wysoka rozciągliwość zmniejszająca realne zużycie folii do 20%
 • kompatybilność z urządzeniami o różnym stopniu automatyzacji
 • odpowiednia dla systemu pre-stretch
 • przeźroczysta
 • przyjazna dla środowiska, podlega recyklingowi
 • dostępność w różnych rozmiarach
 • możliwość zamówienia dostawy paletowej lub pojedynczych rolek
 • dobra cena

Folia maszynowa – poznaj wysokiej jakości ofertę firmy Tezaurus!

Zadaj pytanie

Masz pytania dotyczące doboru folii do ładunku lub rozwiązań które usprawnią proces owijania w Twojej firmie? Skorzystaj z formularza kontaktowego zamieszczonego obok. Chętnie pomożemy!

  Formularz chroniony przez reCAPTCHA, zastosowanie ma polityka prywatności i regulamin usług Google

  Ocena strony

  Ocena / 5. Głosów:

  Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.