Owijarki do palet z wagą

Owijarki do palet z wagą są rekomendowane wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba zabezpieczenia ładunku folią stretch i określenia jego wagi. Inwestycja w dwa urządzenia może okazać się problematyczna szczególnie w przypadku zakładów, w których nie ma wystarczająco miejsca na rozbudowę stanowisk do pakowania i przygotowania towarów do dystrybucji.

Owijarki do palet z wagą - najlepsze rozwiązania

Owijarki z wagą - praktyczne rozwiązanie

Nowoczesne owijarki z wagą z oferty Tezaurus pozwalają dopasować urządzenie – jego typ i funkcyjność – do wymagań zakładu produkcyjnego. Dodatkowa opcja wagi w niektórych modelach owijarek zdecydowanie ułatwia znamionowanie palety z towarem, która przed wysyłką musi zostać sprawdzona także pod kątem ciężaru.

Standaryzacja ciężaru w przypadku zbiorczego opakowania jest wymagana np. w branży spożywczej lub przy niektórych elementach prefabrykowanych w branży budowlanej. Dołączenie wagi do owijarki do palet jest praktycznym rozwiązaniem, które nie tylko wpływa na połączenie dwóch procesów w jednym, ale też gwarantującym płynny ciąg pracy maszyny i wydajność pakowania.Różnorodne modele owijarek z wagą pozwalają na wybranie właściwej maszyny. W ofercie Tezaurus znajdują się urządzenia o kompaktowych rozmiarach i prostej konstrukcji, jak i zautomatyzowane maszyny kompatybilne z liniami pakującymi.

Owijarki do palet z wagą - Tezaurus

Zadzwoń i zapytaj o owijarkę do palet z wagą

Jeśli chcesz usprawnić pakowanie i wyeliminować błędy związane z ważeniem ładunków, zadzwoń do specjalisty Tezaurus i zapytaj się o dedykowany twoim potrzebom model owijarki z wagą.

Zalety stosowania owijarek z wagą

W ofercie Tezaurus znajdują się maszyny do owijania palet światowych marek, które cenione są za wysokie zaawansowanie technologiczne i niezawodność. Ponadto proponowane urządzenia są dostępne w wielu różnych modelach i stopniach automatyzacji, dzięki czemu dopasowanie właściwej maszyny do owijania palet do indywidualnych wymagań nie jest skomplikowane. Owijarki do palet z wagą pozwalają natomiast zapobiec sytuacji, w której ładunek ze względu na swoją nieprawidłową wagę musiałby zostać ponownie przepakowany. Działanie kontroli wagi w owijarkach pozwala na skontrolowanie ciężaru jeszcze przed streczowaniem, a więc w momencie, w którym ładunek może zostać zmodyfikowany bez ponoszenia strat w postaci ponownego rozpakowywania i foliowania.

Owijarki z wagą to w istocie pełna paleta możliwości — począwszy od kompaktowych modeli po wysoce zaawansowane i dostosowane do linii pakujących. Warto zwrócić uwagę na fakt, że waga w owijarce jest opcją pozwalającą na zrezygnowanie z dodatkowego stanowiska, a więc nawet pod tym względem owijarka do palet z wagą wpływa na ergonomię i wysokie standardy pracy, co nie jest bez znaczenia w przypadku produkcji stawiających na wydajność oraz nienaganną jakość. Można powiedzieć, że ten jeden element — możliwość kontroli wagi — pozwala na wyeliminowanie błędów, które mogłyby pojawić się w przypadku dwóch osobnych urządzeń.

Owijarki do palet z wagą- skorzystaj z oferty Tezaurus!

Owijarki do palet z wagą - Tezaurus Technika Pakowania

Owijarki do palet z wagą - wydajność i oszczędność czasu

Wysokiej klasy maszyny do foliowania pozwalają na zaoszczędzenie materiału do pakowania do 20% w porównaniu do owijania metodą ręczną. Zastosowane w nich systemy pre-stretch polegające na wstępnym rozciągnięciu folii podnoszą efektywność, wpływają na ekonomię i ekologię pakowania.

Ocena strony

Ocena / 5. Głosów:

Zadaj pytanie

Chcesz zminimalizować ryzyko wysłania towaru o nieprawidłowej wadze? Interesują Cię nowoczesne, kompaktowe rozwiązania do zbiorczego pakowania? Wypełnij formularz — nasz specjalista z przyjemnością udzieli ci wyczerpującej i kompetentnej odpowiedzi.

    Formularz chroniony przez reCAPTCHA, zastosowanie ma polityka prywatności i regulamin usług Google

    Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.