Owijarki do palet producent

Lata doświadczeń firmy Tezaurus pozwoliły na podjęcie współpracy wyłącznie z czołowymi inżynierami, którzy najnowsze technologie przekładają na praktykę. W naszej ofercie zawierającej owijarki do palet producent znajduje się na czołowym miejscu, jako ten, który jest gwarantem najwyższej jakości.

Producent owijarek do palet – Tezaurus

W naszej ofercie znajdziesz również owijarki poziome naszej własnej produkcji, które znajdziesz tutaj.

Owijarki do palet producent - Tezaurus

Producent owijarek musi być najlepszy!

Tezaurus jest autoryzowanym partnerem światowych producentów owijarek i systemów do pakowania zbiorczego. Przedstawiamy produkty trzech marek, z którymi tworzymy nową jakość w obszarze owijania ładunków paletowych.

Zadzwoń do specjalisty Tezaurus

Chcesz zautomatyzować procesy pakowania? Interesują Cię najlepsze owijarki do palet gwarantujące wysokie zaawansowanie technologiczne? Zadzwoń i poznaj ofertę owijarek do palet producentów, którzy są liderami na światowych rynkach.

Najlepsza owijarka do palet producent ma znaczenie

Tezaurus jest dystrybutorem owijarek do palet producentów, którzy na świecie zyskali nie tylko popularność, ale miano najlepszych specjalistów w tej dziedzinie. Od lat naszym klientom dostarczamy perfekcyjnych rozwiązań będących dziełem specjalistów z C-One, Messersi i Cyklop. Wszystkie te marki odznacza absolutna doskonałość konstrukcji i funkcjonalności, oszczędność folii i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań podnoszących efektywność owijarek do palet.

C-One to włoski producent owijarek z bogatym doświadczeniem – w 2003 roku rozpoczął produkcję półautomatycznych owijarek, na których kanwie powstały późniejsze modele. Jednym z flagowych urządzeń do owijania palet jest owijarka ze stołem obrotowym. Dwa lata od debiutu, C-One z sukcesem wprowadził na rynek owijarkę C-One Base, która nadal cieszy się dużym zainteresowaniem i zaskakuje bogactwem funkcji. Kolejne, wprowadzane na rynek modele, umacniały pozycję lidera tego producenta, który zaskakiwał rozwiązaniami burzącymi dotychczasowe bariery w dziedzinie pakowania. Jego modele tj. C-One Plana z niskim stołem obrotowym, Vertex (automatyczna owijarka z wirującym ramieniem) osiągający dużą wydajność, czy Biforis ze specjalnym wcięciem w stole zyskały popularność na całym świecie. Perfekcjonizm producenta oddaje jego motto „The Perfect Wrapping”, które jest doskonałym podsumowanie jakości, niezawodności i funkcjonalności.

C-One jest oddziałem C&C group SRL – firmy, która już od ponad 20 lat zajmuje się produkcją urządzeń przemysłowych. Ogromne doświadczenie oraz know-how zdobywany przez lata pozwalają firmie tworzyć jedne najbardziej funkcjonalnych i praktycznych rozwiązań na rynku. C-One zapewnia zarówno podstawowe, jak i bardziej zaawansowane owijarki do palet. Producent opracowuje swoje maszyny we Włoszech, wykorzystując najwyższej jakości materiały i zapewniając im w ten sposób bezawaryjność oraz wytrzymałość. Misją marki jest dostarczanie rozwiązań, które maksymalnie ułatwiają pracę w zakładach produkcyjnych oraz magazynach. O jakości oraz funkcjonalności maszyn z oferty C-One świadczy to, że aż 95% produkcji trafia do sprzedaży za granicą i jest doceniany na całym świecie. Ponadto sprzęt posiada certyfikaty jakości ISO 9001:2000 oraz ISO 9001:2015. Jako klient możesz zawsze liczyć na serwis oraz dostęp do części zamiennych, a my jako oficjalny dystrybutor zapewniamy Ci pomoc na każdym z etapów serwisowania oraz naprawy.

Owijarka do palet producent - Tezaurus

Poznaj pionierów produkcji owijarek

Messersi to jeden z najstarszych producentów owijarek do palet. Rozpoznawalność marki została zbudowana na dostarczaniu pionierskich rozwiązań dla najbardziej wymagających klientów. Od lat celem Messersi jest dostarczenie produktów perfekcyjnie wyposażonych i dostosowanych dla każdego sektora zarówno z ramienia przemysłu, jak i logistyki. Przykładem połączenia jakości, wydajności i nowoczesnych rozwiązań z dziedziny automatyki przemysłowej jest pozioma owijarka Messersi Orbit M-21 czy pionowa owijarka przejezdna Messersi AVF. Warto podkreślić, że Messersi jest producentem także innych systemów pakowania zbiorczego.

Produkcja urządzeń marki odbywa się we Włoszech, w regionie Marche, który jest ściśle związany z długimi tradycjami w mechanice oraz automatyce. Messersi ma własne centrum badań i gwarantuje rozbudowaną sieć dystrybucji na całym świecie – jednym z oficjalnych dystrybutorów jest Tezaurus. W swojej produkcji marka stawia na zrównoważony rozwój i maksymalną ochronę środowiska naturalnego. Producent tworzy owijarki do palet przeznaczone dla każdej gałęzi przemysłu. Z ich pomocą zapakujesz bezpiecznie szkło, artykuły spożywcze, papier, druk i tekturę, wyroby z drewna, materiały budowlane, oraz inne ładunki, takie jak: meble, tekstylia, konstrukcje ze stali czy związane z motoryzacją. Messersi to producent wszechstronny, gwarantujący zarówno uniwersalne, jak i bardziej specjalistyczne maszyny do zabezpieczania folią. Wszystkie z nich spełniają niezbędne normy bezpieczeństwa, gwarantujące odpowiednią pracę oraz solidną ochronę towarów przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Cyklop – niemiecki producent owijarek do palet i najstarsza firma wytwarzająca systemy zabezpieczania towarów. Nieustanne badanie potrzeb rynku w połączeniu z bieżącą optymalizacją proponowanych maszyn pozwala marce Cyklop na dostarczenie owijarek do maszyn wszystkich rodzajów, które cechują się wysoką funkcjonalnością, perfekcyjnym dopasowaniem możliwości do oczekiwań, jak również niezawodnością, trwałością i oszczędnością materiałów eksploatacyjnych. Niezaprzeczalnie jednymi z najlepszych, w pełni zautomatyzowanych owijarek na świecie są modele Cyklop GL 2000 oraz Cyklop CSR — dla dużych produkcji, Cyklop CST 940 dla średniej wydajności oraz kompaktowy, mobilny i automatyczny robot Cyklop CSM 211 / 212 dla mniejszych potrzeb, czy ładunków trudnych do przetransportowania.

Firma Cyklop International powstała już w 1912 roku w Kolonii. Założył ją Emil Hoffman, od początku wprowadzając na rynek liczne innowacje. Dynamiczny rozwój marki sprawił, że bardzo szybko stała się, i do dzisiaj jest uznawana za jednego z liderów branży. Oprócz Niemiec, swoje zakłady produkcyjne ma również we Włoszech, Hiszpanii, Brazylii i Szwecji (w tym kraju działa szwedzki oddział Cyklop Teknik AB, który produkuje owijarki do palet od 1993 roku). Ma swoje sieci dystrybucji w ponad 50 krajach świata, a w Polsce jednym z oficjalnych dystrybutorów jest Tezaurus. W naszej ofercie znajdziesz liczne rozwiązania marki Cyklop, w tym owijarki z wirującym ramieniem, ze stołem obrotowym, pierścieniowe oraz samojezdne. Szeroka oferta pozwoli Ci z łatwością dopasować konkretny model do potrzeb swojej branży. Zobacz wszystkie funkcje i możliwości, jakie gwarantują maszyny i zdecyduj, która z nich pozwoli Ci na oszczędność czasu oraz kosztów w Twoim zakładzie produkcyjnym lub magazynie.

owijarka do palet producent 3

Oszczędzaj na folii

Wysokiej klasy maszyny do foliowania pozwalają na zaoszczędzenie materiału do pakowania do 20% w porównaniu do owijania metodą ręczną. Zastosowane w nich systemy pre-stretch polegające na wstępnym rozciągnięciu folii podnoszą efektywność, wpływają na ekonomię i ekologię pakowania.

Zadaj pytanie

Interesują Cię nie tylko owijarki do palet – producenci i ich marka też mają dla ciebie znaczenie? Chcesz wybrać urządzenie gwarantujące najwyższą jakość, oszczędność eksploatacji i funkcyjność odpowiadającą potrzebom? Wypełnij formularz – nasi specjaliści skontaktują się z Tobą i odpowiedzą na pytania.

    Formularz chroniony przez reCAPTCHA, zastosowanie ma polityka prywatności i regulamin usług Google

    Ocena strony

    Ocena / 5. Głosów:

    Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.