Cyklop CSM 211/212

Kompaktowa owijarka mobilna do ciężkich i niestandardowych ładunków

 • Producent: Cyklop
 • Model:CSM 211, CSM 212, Advanced Auto
 • Typ:Owijarka samojezdna
 • Cena: Zapytaj o cenę *

* Cena jest zależna od konfiguracji produktu.
Prosimy o kontakt w celu indywidualnej wyceny.

Dane techniczne

Waga maszyny:ok. 325 kg
Wymiary ładunku:min. 600 x 600 mm
Wysokość ładunku:max. 2.100 mm
Moduł do ładowania:230V, 50/60Hz, 1Ph/N/PE
Czas ładowania:8 - 10 h
Temp. operacyjna:+5°C do +40°C
Producent owijarek do palet - CYKLOP

Owijarka Cyklop CSM 211/212

Mobilne owijarki Cyklop CSM 211 i CSM 212. Advanced idealnie sprawdzą się do foliowania niestabilnych, ponadgabarytowych oraz bardzo ciężkich ładunków. Jednocześnie wyróżniają się dość kompaktową konstrukcją, więc nie zajmują dużo wolnej przestrzeni – można z nich korzystać nawet w stosunkowo niewielkich pomieszczeniach. Ich jednostką napędową jest podwójny akumulator, który ładuje się przez 8-10 godzin. Temperatura operacyjna dla tych modeli owijarek Cyklop wynosi +5°C do +40°C. Pakowany ładunek powinien mieć co najmniej 600 x 600 mm, natomiast jego maksymalna wysokość to 2 100, chyba że opcjonalnie zastosuje się podwyższony maszt umożliwiający pakowanie ładunku o wysokości 2 800 mm.

Pracę wyjątkowo ułatwia panel dotykowy, na którym można ustawić wiele programów i trybów owijania palety. Dostępne są nie tylko standardowe programy góra i dół, ale także owijanie ekonomiczne góra i dół, specjalny program dla bardzo dużych ładunków, owijanie wodoszczelne z ręcznie układaną folią przykryciową czy też pojedyncze owijanie pod przyciskiem. Warto też podkreślić, że wszystkie modele owijarek z tej serii mają w standardzie jedną z opcji wstępnego rozciągu folii, dzięki czemu proces pakowania pozwala na oszczędności materiałowe, a ponadto wysoki poziom zabezpieczenia całego ładunku. Owijarka mobilna CSM 211 jest wyposażona w system FM dający rozciąg wstępny do 120%. W przypadku modelu CSM 212 oraz CSM 212 Advanced został zastosowany system PRS, który umożliwia wstępny rozciąg folii od 150% do 250%.

Cyklop CSM 211/212

Postaw na wyższą wydajność i bezpieczeństwo pakowania

Doświadczony serwis

Posiadamy własną, niezależną ekipę serwisową, oferujemy profesjonalne wsparcie telefoniczne dla naszych klientów, zapewniamy bardzo szybki czas reakcji.

Części zamienne

Dysponujemy dużym zapleczem części zamiennych, najważniejsze części eksploatacyjne mamy w magazynie, dzięki czemu skracamy czas napraw maszyn i urządzeń.

Montaż u klienta

Do wszystkich modeli owijarek do palet usługa montażu zawiera się w cenie zakupu, dysponujemy własnym, profesjonalnym zespołem montażowym.

Szkolenia

Specjalizujemy się w szkoleniach technicznych z zakresu obsługi, konserwacji i czyszczenia, podstawowych napraw oraz diagnostyki błędów.

wybierz madrze dostawce owijarek do palet

Zapytaj o owijarkę CSM 211/212 firmy Cyklop!

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie super owijarki do palet, w tym modele mobilne jak CSM 211/212. Wahasz się, jaki rodzaj lub typ owijarki wybrać do swojego przedsiębiorstwa? Skontaktuj się z nami, aby poznać wszystkie szczegóły oferty!

Wyposażenie do owijarki CSM 211/212

Proponujemy szeroką gamę owijarek w wersji podstawowej wraz z opcjonalnym wyposażeniem dodatkowym. Możliwość różnych opcji konfiguracyjnych sprawia, że bezproblemowo dopasujesz konkretne urządzenie do indywidualnych potrzeb. Możesz też nabyć u nas folię o różnych parametrach, która nadaje się do pakowania każdego rodzaju ładunków, w tym tych niestandardowych i ponadgabarytowych. W sklepie Tezaurus oferujemy wyłącznie specjalistyczny asortyment, gwarantujący bezpieczną i szybką pracę.

Wyposażenie standardowe:

 • Kompaktowa konstrukcja
 • Akumulator podwójny
 • Świetlne i dźwiękowe sygnały na uruchomienie i zatrzymanie maszyny
 • Regulacja prędkości podnoszenia i opadania wózka
 • Różne programy owijania – łatwe dopasowanie nawet do niestandardowych rozmiarów i kształtów ładunków
 • 99 programów użytkownika
 • Dostępne z panelu operatora parametry foliowania, opóźnienie fotokomórki, prędkość podnoszenia i opadania wózka z folią (do 3,4 m / min), regulacja prędkości jazdy podczas procesu owijania (od 0,2 do 93 m / min), owinięcia dolne i górne od 1 do 10
 • Możliwość owijania folią stretch luźno ustawionych ładunków paletowych
 • Praca zarówno z folią stretch, jak i folią pre-stretch
 • System rozciągu folii
 • Znak CE

Wyposażenie dodatkowe:

 • Wyższy maszt umożliwiający pakowanie ładunków mających 2 800 mm
 • System wiążący – tryb wiązania ładunku folią stretch
 • Fotokomórka do wykrywania wysokości ładunku
 • W modelu CSM 212 Advanced widoczny dla operatora stan zużycia folii

Zobacz Cyklop CSM 211/212 w akcji

Niezawodność, precyzja działania to cechy, które wyróżniają prezentowany model. Poznaj nowoczesne rozwiązania optymalizujące i podnoszące jakość zabezpieczania ładunków. Zastosowane technologie wpisują się w koncepcję nowoczesnych zakładów, podnosząc ich wydajność. Zobacz model Cyklop CSM 211/212 w akcji i zdecyduj się na bezkompromisowe rozwiązania proponowane przez uznanego producenta.

Owijarka Cyklop CSM 211/212 – zobacz aktualne oferty firmy Tezaurus!

Zadaj pytanie

Masz pytania dotyczące oferty lub wyboru owijarek? Skorzystaj z praktycznego formularza kontaktowego zamieszczonego obok. Szybko odpowiemy!

  Formularz chroniony przez reCAPTCHA, zastosowanie ma polityka prywatności i regulamin usług Google

  Ocena strony

  Ocena / 5. Głosów:

  Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.