Cyklop CSM 211/212

Kompaktowa owijarka mobilna do ciężkich i niestandardowych ładunków

 • Producent: Cyklop
 • Model:CSM 211, CSM 212, Advanced Auto
 • Typ:Owijarka samojezdna
 • Cena: Zapytaj o cenę *

* Cena jest zależna od konfiguracji produktu.
Prosimy o kontakt w celu indywidualnej wyceny.

Dane techniczne

Waga maszyny:ok. 325 kg
Wymiary ładunku:min. 600 x 600 mm
Wysokość ładunku:max. 2.100 mm
Moduł do ładowania:230V, 50/60Hz, 1Ph/N/PE
Czas ładowania:8 - 10 h
Temp. operacyjna:+5°C do +40°C
Producent owijarek do palet - CYKLOP

Owijarka Cyklop CSM 211/212

Mobilne owijarki Cyklop CSM 211 i CSM 212. Advanced idealnie sprawdzą się do foliowania niestabilnych, ponadgabarytowych oraz bardzo ciężkich ładunków. Jednocześnie wyróżniają się dość kompaktową konstrukcją, więc nie zajmują dużo wolnej przestrzeni – można z nich korzystać nawet w stosunkowo niewielkich pomieszczeniach. Ich jednostką napędową jest podwójny akumulator, który ładuje się przez 8-10 godzin. Temperatura operacyjna dla tych modeli owijarek Cyklop wynosi +5°C do +40°C. Pakowany ładunek powinien mieć co najmniej 600 x 600 mm, natomiast jego maksymalna wysokość to 2 100, chyba że opcjonalnie zastosuje się podwyższony maszt umożliwiający pakowanie ładunku o wysokości 2 800 mm.

Pracę wyjątkowo ułatwia panel dotykowy, na którym można ustawić wiele programów i trybów owijania palety. Dostępne są nie tylko standardowe programy góra i dół, ale także owijanie ekonomiczne góra i dół, specjalny program dla bardzo dużych ładunków, owijanie wodoszczelne z ręcznie układaną folią przykryciową czy też pojedyncze owijanie pod przyciskiem. Warto też podkreślić, że wszystkie modele owijarek z tej serii mają w standardzie jedną z opcji wstępnego rozciągu folii, dzięki czemu proces pakowania pozwala na oszczędności materiałowe, a ponadto wysoki poziom zabezpieczenia całego ładunku. Owijarka mobilna CSM 211 jest wyposażona w system FM dający rozciąg wstępny do 120%. W przypadku modelu CSM 212 oraz CSM 212 Advanced został zastosowany system PRS, który umożliwia wstępny rozciąg folii od 150% do 250%.

Cyklop CSM 211/212

Zapytaj o owijarkę CSM 211/212 firmy Cyklop!

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie super owijarki do palet, w tym modele mobilne jak CSM 211/212. Wahasz się, jaki rodzaj lub typ owijarki wybrać do swojego przedsiębiorstwa? Skontaktuj się z nami, aby poznać wszystkie szczegóły oferty!

Wyposażenie do owijarki CSM 211/212

Proponujemy szeroką gamę owijarek w wersji podstawowej wraz z opcjonalnym wyposażeniem dodatkowym. Możliwość różnych opcji konfiguracyjnych sprawia, że bezproblemowo dopasujesz konkretne urządzenie do indywidualnych potrzeb. Możesz też nabyć u nas folię o różnych parametrach, która nadaje się do pakowania każdego rodzaju ładunków, w tym tych niestandardowych i ponadgabarytowych. W sklepie Tezaurus oferujemy wyłącznie specjalistyczny asortyment, gwarantujący bezpieczną i szybką pracę.

Wyposażenie standardowe:

 • Kompaktowa konstrukcja
 • Akumulator podwójny
 • Świetlne i dźwiękowe sygnały na uruchomienie i zatrzymanie maszyny
 • Regulacja prędkości podnoszenia i opadania wózka
 • Różne programy owijania – łatwe dopasowanie nawet do niestandardowych rozmiarów i kształtów ładunków
 • 99 programów użytkownika
 • Dostępne z panelu operatora parametry foliowania, opóźnienie fotokomórki, prędkość podnoszenia i opadania wózka z folią (do 3,4 m / min), regulacja prędkości jazdy podczas procesu owijania (od 0,2 do 93 m / min), owinięcia dolne i górne od 1 do 10
 • Możliwość owijania folią stretch luźno ustawionych ładunków paletowych
 • Praca zarówno z folią stretch, jak i folią pre-stretch
 • System rozciągu folii
 • Znak CE

Wyposażenie dodatkowe:

 • Wyższy maszt umożliwiający pakowanie ładunków mających 2 800 mm
 • System wiążący – tryb wiązania ładunku folią stretch
 • Fotokomórka do wykrywania wysokości ładunku
 • W modelu CSM 212 Advanced widoczny dla operatora stan zużycia folii

Zobacz Cyklop CSM 211/212 w akcji

Niezawodność, precyzja działania to cechy, które wyróżniają prezentowany model. Poznaj nowoczesne rozwiązania optymalizujące i podnoszące jakość zabezpieczania ładunków. Zastosowane technologie wpisują się w koncepcję nowoczesnych zakładów, podnosząc ich wydajność. Zobacz model Cyklop CSM 211/212 w akcji i zdecyduj się na bezkompromisowe rozwiązania proponowane przez uznanego producenta.

Owijarka Cyklop CSM 211/212 – zobacz aktualne oferty firmy Tezaurus!

Zadaj pytanie

Masz pytania dotyczące oferty lub wyboru owijarek? Skorzystaj z praktycznego formularza kontaktowego zamieszczonego obok. Szybko odpowiemy!

  Formularz chroniony przez reCAPTCHA, zastosowanie ma polityka prywatności i regulamin usług Google

  Ocena strony

  Ocena / 5. Głosów:

  Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.