Owijanie paczek

Owijarki poziome to urządzenia znajdujące zastosowanie wszędzie tam, gdzie częściej od owijania standardowych towarów umieszczony na euro paletach, pakuje się ładunki niespaletyzowane, długie i ponadgabarytowe.

Owijarki poziome - Tezaurus

Postaw na wyższą wydajność i bezpieczeństwo pakowania

Doświadczony serwis

Posiadamy własną, niezależną ekipę serwisową, oferujemy profesjonalne wsparcie telefoniczne dla naszych klientów, zapewniamy bardzo szybki czas reakcji.

Części zamienne

Dysponujemy dużym zapleczem części zamiennych, najważniejsze części eksploatacyjne mamy w magazynie, dzięki czemu skracamy czas napraw maszyn i urządzeń.

Montaż u klienta

Do wszystkich modeli owijarek do palet usługa montażu zawiera się w cenie zakupu, dysponujemy własnym, profesjonalnym zespołem montażowym.

Szkolenia

Specjalizujemy się w szkoleniach technicznych z zakresu obsługi, konserwacji i czyszczenia, podstawowych napraw oraz diagnostyki błędów.

wybierz madrze dostawce owijarek do palet

Owijarki poziome - jakość bez ograniczeń

Owijarki poziome nazywane także spiralnymi bądź horyzontalnymi spełniają swoją funkcję w wielu dziedzinach. Wizualnie wyróżniają się korpusem w kształcie pierścienia, którego zadaniem jest stretch’owanie określonych przedmiotów. Owijarki poziome często wykorzystywane są do pakowania stolarki budowlanej, mebli oraz płyt meblowych, palet z deskami, rynien czy innych materiałów budowlanych, nie mniej znajdują one swoje praktyczne użycie wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność zabezpieczenia długich ładunków, czy też towarów o nieregularnych kształtach.

Konstrukcja owijarki z korpusem w kształcie pierścienia oraz umieszczona poziomo rolka folii w jego wnętrzu, gwarantują efektywne owinięcie i zabezpieczenie towaru. Automatyczne owijarki poziome wyposażone są w wiele opcji, które umożliwiają właściwe dopasowanie ich do potrzeb i rodzaju pakowanego produktu. Cała praca jest wykonywana przez urządzenie sterowane komputerowo. W ofercie Tezaurus znajdują się owijarki poziome o różnych średnicach otworu w pierścieniach obrotowych, dzięki czemu możliwe jest wybranie modelu spełniającego wszelkie wymagania danego zakładu, pakowanych produktów czy linii produkcyjnej.

Owijarki poziome - spiralne / horyzontalne

Zapytaj o owijarkę poziomą

Interesuje cię wydajny i niezawodny system pakowania ładunków o nietypowych kształtach, materiałów budowlanych czy długich przedmiotów?

Skontaktuj się z konsultantem Tezaurus i poznaj szczegóły dotyczące oferty owijarek poziomych!

Wartości dodane i funkcjonalność owijarek poziomych

Tezaurus jest dystrybutorem w pełni zautomatyzowanych owijarek do palet, a w tym owijarek poziomych, które zarówno funkcjami, jak i swoją przemyślaną konstrukcją gwarantuje niezawodne zabezpieczenie przedmiotów, towarów czy całych palet.

Cechą charakterystyczną owijarek poziomych jest ich wysoka wydajność przy jednoczesnym zachowaniu najlepszych parametrów jakościowych i zabezpieczających produkty. Wyposażone w mechanizm wstępnego rozciągania folii gwarantują ekonomiczne jej użytkowanie, a dodatkowo, uzyskane wysokie napięcie stretchu zwiększa stabilność całego ładunku. Ponadto owijarki poziome mogą być wyposażone w moduł odcięcia, zacisku, a także zgrzewania folii. Proces owijania jest w pełni kontrolowany, a pełny dostęp do maszyny pozwala na szybką wymianę rolek z folią. Elementy wyposażenia pozwalają korzystać z wielu dodatkowych funkcji, a te z kolei pozwalają na dopasowanie parametrów owijarki do konkretnych celów. Wysoka funkcjonalność powoduje, że poziome owijarki są chętnie stosowany w zakładach produkcyjnych – także tych o wysokich wymaganiach dotyczących wydajności i zabezpieczeń towaru podczas transportu.

Przekonaj się, czy owijarki poziome to rozwiązanie idealne dla Twoich potrzeb!

Ocena strony

Ocena / 5. Głosów:

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.