Owijarki poziome

Owijarki poziome to urządzenia znajdujące zastosowanie wszędzie tam, gdzie częściej od owijania standardowych towarów umieszczony na euro paletach, pakuje się ładunki niespaletyzowane, długie i ponadgabarytowe.

Owijarki poziome - Tezaurus

Owijarki poziome - jakość bez ograniczeń

Owijarki poziome nazywane także spiralnymi bądź horyzontalnymi spełniają swoją funkcję w wielu dziedzinach. Wizualnie wyróżniają się korpusem w kształcie pierścienia, którego zadaniem jest stretch’owanie określonych przedmiotów. Owijarki poziome często wykorzystywane są do pakowania stolarki budowlanej, mebli oraz płyt meblowych, palet z deskami, rynien czy innych materiałów budowlanych, nie mniej znajdują one swoje praktyczne użycie wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność zabezpieczenia długich ładunków, czy też towarów o nieregularnych kształtach.

Konstrukcja owijarki z korpusem w kształcie pierścienia oraz umieszczona poziomo rolka folii w jego wnętrzu, gwarantują efektywne owinięcie i zabezpieczenie towaru. Automatyczne owijarki poziome wyposażone są w wiele opcji, które umożliwiają właściwe dopasowanie ich do potrzeb i rodzaju pakowanego produktu. Cała praca jest wykonywana przez urządzenie sterowane komputerowo. W ofercie Tezaurus znajdują się owijarki poziome o różnych średnicach otworu w pierścieniach obrotowych, dzięki czemu możliwe jest wybranie modelu spełniającego wszelkie wymagania danego zakładu, pakowanych produktów czy linii produkcyjnej.

Owijarki poziome - spiralne / horyzontalne

Zapytaj o owijarkę poziomą

Interesuje cię wydajny i niezawodny system pakowania ładunków o nietypowych kształtach, materiałów budowlanych czy długich przedmiotów?

Skontaktuj się z konsultantem Tezaurus i poznaj szczegóły dotyczące oferty owijarek poziomych!

Wartości dodane i funkcjonalność owijarek poziomych

Tezaurus jest dystrybutorem w pełni zautomatyzowanych owijarek do palet, a w tym owijarek poziomych, które zarówno funkcjami, jak i swoją przemyślaną konstrukcją gwarantuje niezawodne zabezpieczenie przedmiotów, towarów czy całych palet.

Cechą charakterystyczną owijarek poziomych jest ich wysoka wydajność przy jednoczesnym zachowaniu najlepszych parametrów jakościowych i zabezpieczających produkty. Wyposażone w mechanizm wstępnego rozciągania folii gwarantują ekonomiczne jej użytkowanie, a dodatkowo, uzyskane wysokie napięcie stretchu zwiększa stabilność całego ładunku. Ponadto owijarki poziome mogą być wyposażone w moduł odcięcia, zacisku, a także zgrzewania folii. Proces owijania jest w pełni kontrolowany, a pełny dostęp do maszyny pozwala na szybką wymianę rolek z folią. Elementy wyposażenia pozwalają korzystać z wielu dodatkowych funkcji, a te z kolei pozwalają na dopasowanie parametrów owijarki do konkretnych celów. Wysoka funkcjonalność powoduje, że poziome owijarki są chętnie stosowany w zakładach produkcyjnych – także tych o wysokich wymaganiach dotyczących wydajności i zabezpieczeń towaru podczas transportu.

Przekonaj się, czy owijarki poziome to rozwiązanie idealne dla Twoich potrzeb!

Ocena strony

Ocena / 5. Głosów:

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.