Messersi JOLLY

Innowacyjna i ekonomiczna owijarka automatyczna z pierścieniem obrotowym

 • Producent: Messersi
 • Model:JOLLY
 • Typ:Owijarka pierścieniowa
 • Cena: Zapytaj o cenę *

* Cena jest zależna od konfiguracji produktu.
Prosimy o kontakt w celu indywidualnej wyceny.

Owijarka Messersi JOLLY

Prosta w obsłudze owijarka Messeri JOLLY maksymalizuje bezpieczne użytkowanie i wysoką funkcjonalność z prostotą konstrukcji – jednocześnie charakteryzuje się korzystnym stosunkiem kosztów do walorów. Umożliwia obniżenie kosztów energii dzięki wykorzystaniu tylko jednego silnika napędowego. To wyjątkowo niezawodna i wydajna jednostka z pierścieniem obrotowym – bez pasów transmisyjnych, styków ślizgowych czy akumulatorów. Pracuje wykorzystując mechaniczna zasadę zmiany prędkości za pomocą dźwigni. Jej dobrze przemyślana konstrukcja sprawia, że wszelkie zabiegi konserwacyjne przeprowadza się w tempie ekspresowym – w zasadzie nie zdarzają się przestoje dłuższe niż 10 minut.

Praca z Jolly ma być prosta i bardzo precyzyjna. Łatwo dopasować program do rozmiaru każdego ładunku. Oczywiście obsługa owijarki nie sprawia żadnych trudności, a wszystkie parametry i cykle pracy ustawia się na czytelnym panelu dotykowym. Owijarka współpracuje z folią stretch i pozwala na kontrolę wstępnego rozciągania. Na pewno we wszystkich czterech rogach folia będzie tak samo naprężona – to pozwala na wysoką stabilizację całego ładunku, a zarazem jego niezwykle solidne zabezpieczenie. Ładunek nie ulegnie zamoczeniu, zabrudzeniu ani też nie zostanie uszkodzony mechanicznie. Dodatkowym zabezpieczeniem jest kontrola liniowa, która daje wysoki poziom stabilności ładunku nawet przy stosunkowo niewielkiej ilości folii.

Messersi JOLLY

Postaw na wyższą wydajność i bezpieczeństwo pakowania

Doświadczony serwis

Posiadamy własną, niezależną ekipę serwisową, oferujemy profesjonalne wsparcie telefoniczne dla naszych klientów, zapewniamy bardzo szybki czas reakcji.

Części zamienne

Dysponujemy dużym zapleczem części zamiennych, najważniejsze części eksploatacyjne mamy w magazynie, dzięki czemu skracamy czas napraw maszyn i urządzeń.

Montaż u klienta

Do wszystkich modeli owijarek do palet usługa montażu zawiera się w cenie zakupu, dysponujemy własnym, profesjonalnym zespołem montażowym.

Szkolenia

Specjalizujemy się w szkoleniach technicznych z zakresu obsługi, konserwacji i czyszczenia, podstawowych napraw oraz diagnostyki błędów.

wybierz madrze dostawce owijarek do palet

Zapytaj o owijarkę JOLLY firmy Messersi!

Proponujemy różne modele owijarek do palet najwyższej jakości, w tym nowoczesne modele pionowe z pierścieniem obrotowym, jak Jolly. Nie wiesz, na jaką owijarkę się zdecydować? To skontaktuj się z nami – pomożemy w podjęciu optymalnej decyzji dla Twojego przedsiębiorstwa!

Wyposażenie do owijarki JOLLY

Prezentujemy niezwykle bogatą gamę owijarek nie tylko w wersji podstawowej, ale także ze zwiększającym opcje konfiguracyjne i efektywność pracy wyposażeniem dodatkowym. Dlatego łatwo możesz dopasować konkretny model i typ urządzenia do indywidualnych potrzeb firmy. Polecamy także folię o różnych parametrach, która idealnie się sprawdzi do pakowania każdego rodzaju ładunków, nawet takich niestandardowych i ponadgabarytowych. Zakup w naszym sklepie oznacza gwarancję specjalistycznego asortymentu wysokiej jakości, który zapewnia bezpieczną i szybką pracę.

Wyposażenie standardowe:

 • Innowacyjne rozwiązania technologiczne
 • Optymalizacja wykorzystania folii
 • Owijanie ładunków o różnych gabarytach
 • System do chwytania, cięcia oraz spawania folii
 • Kontrola liniowa
 • Mechaniczna kontrola wstępnego rozciągania z systemem wstępnego rozciągu folii pre-stretch
 • Intuicyjny i czytelny panel obsługi z funkcjonalnymi programami pakowania
 • System wstępnego rozciągu obniżający koszt pakowania
 • Mocna i wytrzymała konstrukcja
 • Łatwość konserwacji
 • Owijarka przyjazna środowisku naturalnemu

Wyposażenie dodatkowe:

 • Docisk górny
 • Automatyczna zmiana rolki
 • Moduł zwiększający wydajność owijania
 • Podajnik folii górnej dodatkowo zabezpieczający ładunek przeciw wodzie i pyłom

Zobacz jak działa owijarka Messersi JOLLY

Dostarczamy i serwisujemy owijarki wielu sprawdzownych producentów. Dzięki naszej obsłudze masz pewność, że dobierzesz adekwatny model, który sprawdzi się w Twoich warunkach produkcyjnych. Zobacz jak działa owijarka do palet Messersi Jolly.

Owijarka Messersi JOLLY poznaj ten model i aktualną ofertę dla Twojej firmy!

Zadaj pytanie

Chcesz o coś zapytać? Skorzystaj z zamieszczonego obok formularza kontaktowego. Odpowiemy szybko i konkretnie!

  Formularz chroniony przez reCAPTCHA, zastosowanie ma polityka prywatności i regulamin usług Google

  Ocena strony

  Ocena / 5. Głosów:

  Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.