O nas

Jesteśmy polskim, autoryzowanym dystrybutorem uznanych na świecie owijarek do palet marek tj. Cyklop International, Messersi Packaging oraz C-One. Ponadto jesteśmy producentem kilku modeli owijarek do palet. Wieloletnia działalność pozwoliła nam poznać rzeczywiste potrzeby rynku wykazującego zapotrzebowanie na ekonomiczne i wysokojakościowe pakowanie zbiorcze, stąd w naszej ofercie jedno z głównych miejsc zajmują zaawansowane technologicznie owijarki dopasowane do oczekiwań różnego rodzaju zakładów – począwszy od małych, po duże przedsiębiorstwa produkcyjne.

Dysponujemy własnym serwisem owijarek oraz innych urządzeń pakujących. Nasi technicy oprócz prac serwisowych prowadzą także prace modernizacyjne istniejących już maszyn, a także zajmują się projektami linii automatycznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb zakładu. Zdobyte doświadczenie pozwala nam zaproponować owijarki cieszące się najlepszymi wynikami technicznymi, mającymi bezpośrednie przełożenie na pracę zakładu. Zarówno jakość pakowania oraz jego ekonomia mają wpływ na magazynowanie, transport, a w dalszej kolejności wizerunek producenta w oczach odbiorcy. Owijarki do palet proponowane przez Tezaurus zdecydowanie podnoszą jakość pakowania na wszystkich trzech wymienionych płaszczyznach. Różnorodne modele owijarek pozwalają na perfekcyjne dopasowanie ich do specyfiki branży pod każdym kątem.

Znajdujące się ofercie Tezaurus owijarki palet różnią się między sobą stopniem zautomatyzowania, rodzajem (owijarki pionowe i poziome), wielkością, a także dopasowaniem poszczególnych funkcji w odniesieniu do zakresu przewidywanych i dedykowanych urządzeniu prac. Przykładowe owijarki do palet pionowe mogą wykonywać każdego rodzaju, z kolei owijarki poziome sprawdzą się przy pakowaniu np.przedmiotów długich.

Owijarki do palet - Tezaurus Technologie Pakowania

Zadzwoń i zapytaj o rozwiązania dla Ciebie

Interesują cię rozwiązania, które usprawnią proces pakowania w twojej firmie? Chcesz dowiedzieć się jakie owijarki będą odpowiednie i jak zminimalizować zużycie folii? Zadzwoń – konsultant Tezaurus odpowie na twoje pytania.

    Formularz chroniony przez reCAPTCHA, zastosowanie ma polityka prywatności i regulamin usług Google

    Ocena strony

    Ocena / 5. Głosów:

    Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.