Owijarki z wirującym ramieniem

Owijarki z wirującym ramieniem to nowoczesne maszyny znajdujące zastosowanie głównie przy pakowaniu ciężkich, stojących ładunków. Są doskonałym rozwiązaniem tam, gdzie waga palety przekracza normy dopuszczalne dla innego rodzaju urządzeń. Wolnostojące owijarki palet z wirującym ramieniem cechuje wysoka wydajność, a różnorodność modeli – od półautomatycznych po automatyczne – pozwala na wdrożenie najdogodniejszego rozwiązania.

Owijarki z wirującym ramieniem

Postaw na wyższą wydajność i bezpieczeństwo pakowania

Doświadczony serwis

Posiadamy własną, niezależną ekipę serwisową, oferujemy profesjonalne wsparcie telefoniczne dla naszych klientów, zapewniamy bardzo szybki czas reakcji.

Części zamienne

Dysponujemy dużym zapleczem części zamiennych, najważniejsze części eksploatacyjne mamy w magazynie, dzięki czemu skracamy czas napraw maszyn i urządzeń.

Montaż u klienta

Do wszystkich modeli owijarek do palet usługa montażu zawiera się w cenie zakupu, dysponujemy własnym, profesjonalnym zespołem montażowym.

Szkolenia

Specjalizujemy się w szkoleniach technicznych z zakresu obsługi, konserwacji i czyszczenia, podstawowych napraw oraz diagnostyki błędów.

wybierz madrze dostawce owijarek do palet

Półautomatyczne owijarki do palet z wirującym ramieniem

Półautomatyczne owijarki ramieniowe są rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości wdrożenia pełnej linii pakującej, a jednocześnie zachodzi potrzeba zabezpieczenia ładunków o dużych gabarytach, czy wysokiej wadze. W ofercie firmy Tezaurus znajduje się kilkanaście modeli półautomatycznych owijarek, które – dzięki różnorodnym opcjom – umożliwią zoptymalizowanie pracy, podniesienie jej bezpieczeństwa, a także jakości samego pakowania.

W zależności od modelu owijarki z ramieniem mogą łączyć w sobie funkcję pakowania i transportu (np. owijarka do palet do montażu na wózku widłowym C-One Motus) lub być mobilnymi, czy też posiadać własne zasilanie. Ponadto praktycznie wszystkie modele wyposażone są w system rozciągania folii, a niektóre pozwalają na jego regulację zgodnie z bieżącymi potrzebami.

Zaawansowane technologicznie owijarki do palet półautomatyczne z wirującym ramieniem cechują się kompaktowymi gabarytami, dzięki czemu mogą zostać zastosowane w zakładach, w których miejsce na pakowanie jest ograniczone. Co więcej, proponowane przez Tezaurus urządzenia posiadają różnorodne funkcje usprawniające pracę tj. bezpieczne sterowanie pilotem.

Porozmawiaj ze specjalistą

Chcesz wprowadzić nowoczesne rozwiązania usprawniające proces pakowania w twojej firmie?

Dowiedz się więcej o owijarkach do palet z wirującym ramieniem — skontaktuj się z ekspertem Tezaurus!

Automatyczne owijarki do palet z wirującym ramieniem

Automatyczne owijarki z wirującym ramieniem są najnowszymi urządzeniami znajdującymi swoje zastosowanie w liniach pakujących. Ich wysoka wydajność, jak również precyzja zdecydowanie podnosi jakość prac związanych z przygotowaniem towarów do magazynowania czy wysyłki. Bogate wyposażenie poszczególnych modeli pozwala na doprecyzowanie ich zadań zgodnie z indywidualnymi potrzebami przedsiębiorstwa czy magazynu.

Cechami wyróżniającymi zautomatyzowane modele owijarek z wirującym ramieniem jest ich gotowość do integracji z istniejącymi już liniami pakującymi, co umożliwia modernizację i usprawnienie całego procesu zbiorczego zabezpieczania ładunków. Współpraca z technikami firmy Tezaurus pozwala zmodernizować, bądź uzupełnić istniejący już system o nowoczesne, w pełni kompatybilne z istniejącą linią pakującą urządzenie.

Owijarki z wirującym ramieniem należące do grupy automatycznych maszyn pakujących posiadają wiele funkcji podnoszących jakość pracy i pozwalających na dopasowanie ich do indywidualnych wymagań. Wyróżniają się wysoką wydajnością – nawet do 100 ładunków na godzinę i pracę całą dobę. Modele są wyposażone w system rozciągu folii czy możliwość wybrania preferowanego trybu owijania. Ponadto automatyczne owijarki do palet z wirującym ramieniem całą pracę związaną ze strechowaniem wykonują w pełni samodzielnie, co zdecydowanie przekłada się na dokładność pracy, szybkość oraz bezpieczeństwo. W przypadku owijarek półautomatycznych obecność pracownika jest wymagana w procesie końcowym, a więc podczas odcinania folii.

Owijarki z wirującym ramieniem to świetny wybór dla Twojej firmy!

Tezaurus - owijarki do palet z wirującym ramieniem

Ocena strony

Ocena / 5. Głosów:

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.