Owijarki ze stołem obrotowym

Owijarki do palet ze stołem obrotowym spełniają swoje zadanie przede wszystkim w małych i średnich zakładach produkcyjnych. Popularna i prosta konstrukcja umożliwia pakowanie ładunku umieszczonego na stole obrotowym. Różnorodność dostępnych modeli – od najprostszych, po bogate w funkcje i udogodnienia – pozwala na wybranie odpowiedniej owijarki dopasowanej do specyfiki danego zakładu.

Owijarki ze stołem obrotowym - Tezaurus

Postaw na wyższą wydajność i bezpieczeństwo pakowania

Doświadczony serwis

Posiadamy własną, niezależną ekipę serwisową, oferujemy profesjonalne wsparcie telefoniczne dla naszych klientów, zapewniamy bardzo szybki czas reakcji.

Części zamienne

Dysponujemy dużym zapleczem części zamiennych, najważniejsze części eksploatacyjne mamy w magazynie, dzięki czemu skracamy czas napraw maszyn i urządzeń.

Montaż u klienta

Do wszystkich modeli owijarek do palet usługa montażu zawiera się w cenie zakupu, dysponujemy własnym, profesjonalnym zespołem montażowym.

Szkolenia

Specjalizujemy się w szkoleniach technicznych z zakresu obsługi, konserwacji i czyszczenia, podstawowych napraw oraz diagnostyki błędów.

wybierz madrze dostawce owijarek do palet

Owijarki do palet ze stołem obrotowym dla małych i średnich produkcji

Owijarki do palet ze stołem obrotowym podnoszą jakość pracy, jak również wydajność podczas zabezpieczania różnego rodzaju towarów. Podczas streczowania ładunek jest umieszczany na stole i obracany.Nieskomplikowane modele proponowane przez Tezaurus wyróżniają się wysoką wytrzymałością i intuicyjnymi w obsłudze panelami sterowania. Każdy z modeli spełnia oczekiwania dotyczące funkcjonalnego i profesjonalnego zabezpieczenia towarów i ładunków paletowych, jednocześnie zapewniając wysoką ergonomię pracy.

Do małych i średnich przedsiębiorstw, a także magazynów wysyłkowych, w których albo nie ma potrzeby korzystania z dużych, czy w pełni zautomatyzowanych urządzeń i linii pakujących rekomendowane są owijarki ze stołem obrotowym, które – w zależności od modelu – mogą pakować do 40 ładunków na godzinę np. Extrema+. Różne wyposażenie owijarek, a także możliwość doprecyzowania ich funkcjonalności poprzez poszerzenie wyposażenia opcjami dodatkowymi przekłada się na jakość pakowania, zabezpieczenie towaru i tym samym na ergonomię.

Przy mniejszej wydajności zakładu, półautomatyczne owijarki ze stołem obrotowym pozwalają na maksymalne zoptymalizowanie pracy podczas pakowania ładunków i palet. Atutem owijarek ze stołem obrotowym, które są w ofercie Tezaurus jest ich wielowariantowość i różne parametry ustawień dostępnych funkcji.

Zapytaj specjalistę o owijarki ze stołem obrotowym

Interesuje cię rozwiązanie, które sprawi, że pakowanie ładunków przestanie być problematyczne i czasochłonne?

Skontaktuj się ze specjalistą Tezaurus i poznaj pełną ofertą owijarek ze stołem obrotowym!

Możliwości dopasowane do różnorodnych zadań

Jedną z zalet owijarek ze stołem obrotowym jest możliwość dodatkowego wyposażenia. Dopasowanie modelu do wykonywanego zadania nie jest trudne, tym bardziej, że wśród proponowanych przez Tezaurus maszyn owijających znajdują się konkretne modele posiadające wszelkie udogodnienia.

Owijarki ze stołem posiadają różne parametry – w zależności od modelu różnią sie wielkością, wysokością masztów (max. do 3000 mm) i nośnością stołu obrotowego (max. 2000 kg). Praktycznie wszystkie ukierunkowane są na ekonomiczne zużycie folii, stąd też zostały wyposażone w system rozciągu folii pre stretch.

Wśród funkcji i udogodnień, którymi cechują się prezentowane przez Tezaurus modele owijarek do palet ze stołem obrotowym należy zauważyć niskoprofilowany stół (18 mm), który pozwala zrezygnowanie z podjazdu dla wózka widłowego czy urządzenia pracujące na zdalnego pilota. Istotny jest także górny docisk oraz system waży ładunek. W niektórych modelach sporym usprawnieniem jest pilot na podczerwień, czy automatyczne mocowanie, łączenie i odcinanie folii.

Owijarki do palet ze stołem obrotowym – skorzystaj z oferty naszej firmy!

Owijarki do palet ze stołem obrotowym - szeroki wybór

Ocena strony

Ocena / 5. Głosów:

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.