Cyklop CSA 955/965/975

Owijarka automatyczna z wirującym ramieniem

 • Producent: Cyklop
 • Model:CSA 955, CSA 965, CSA 975
 • Typ:Owijarka z wirującym ramieniem
 • Cena: Zapytaj o cenę *

* Cena jest zależna od konfiguracji produktu.
Prosimy o kontakt w celu indywidualnej wyceny.

Owijarka Cyklop CSA 955/965/975

Owijarka Cyklop CSA 955/965/975 to trzy modele szybkiej, całkowicie niezawodnej i w pełni zautomatyzowanej owijarki z wirującym ramieniem. Urządzenie jest przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów, ponieważ gwarantuje niezwykle wysoką wydajność działania. Owijarka charakteryzuje się bardzo solidną konstrukcją i nie zajmuje wiele miejsca w przestrzeni magazynowej czy halowej ze względu na swoje dość kompaktowe wymiary.

Dzięki automatycznemu systemowi wirującego ramienia nie ma konieczności obracania owijanej w folię palety, co znacznie ułatwia pracę. Cyklop CSA 955, 965 i 975 służą do foliowana ładunków stojących z wykorzystaniem elastycznej folii stretch. Zaawansowane możliwości rozbudowy oraz duża ilość dostępnych ustawień pozwalają na efektywną integrację z istniejącymi liniami pakującymi, a tym samym możliwość optymalnego dostosowania owijarek do indywidualnych potrzeb. Doskonałe właściwości owijarki gwarantują dobrą ochronę ładunku, a jednocześnie niski koszt materiału z powodu niewielkiego zużycia folii stretch.

Owijarki Cyklop CSA 955/965/975 zaopatrzone są w system rozciągu wstępnego folii PRS i pozwalają na rozciąg do 250%. Z kolei wydajność owijarek z tej serii wynosi 55-75 palet na godzinę, przy ciśnieniu roboczym na poziomie 6 bar. Paleta może mieć maksymalnie 1 200 x 1 200 mm, a minimalnie 600 x 600 mm. Standardową wysokością palety jest 2 200 mm. Nadają się nawet do zabezpieczania ładunków o ostrych krawędziach i nierównych palet, a także do folii siatkowych.

Cyklop CSA 955/965/975

Zapytaj o owijarkę CSA firmy 955/965/975 Cyklop!

Posiadamy największy wybór owijarek do palet – w tym także zaawansowane technologicznie modele CSA 955, CSA 965 i CSA 975. Masz problem z wyborem modelu, który najbardziej nadaje się do Twojej firmy? Skontaktuj się z nami, a my chętnie pomożemy Ci w wyborze!

Wyposażenie do owijarki CSA 955/965/975

Ta wysokiej jakości konstrukcja charakteryzuje się innowacyjną technologią, prostym montażem, a przede wszystkim łatwością dopasowania urządzenia do indywidualnych potrzeb. Oferujemy również sprzedaż folii o idealnych parametrach w stosunku do tych modeli owijarek. Dzięki temu masz gwarancję niezwykle efektywnej i bezpiecznej pracy, przy stosunkowo niewysokich kosztach eksploatacyjnych.

Wyposażenie standardowe:

 • Owijarka ma wymiary kompaktowe i tym samym minimalne wymagania przestrzenne.
 • Wyposażona jest w ergonomiczne obrotowe mocowanie ramienia oraz napęd o długiej żywotności.
 • Automatyczny system owijania za pomocą ramion eliminuje konieczność obracania owijanej folią palety.
 • Posiada w pełni zintegrowany górny dozownik folii.
 • Modele tych owijarek mają bezproblemowy w obsłudze panel dotykowy.
 • Ekonomiczny w użytkowaniu system rozciągu wstępnego pozwalający na płynną regulację rozciągu.
 • Standardowa wysokość dostawy wynosi 500 mm.

Wyposażenie dodatkowe:

 • Opcjonalna możliwość rozciągu folii do 350% za pomocą wyświetlacza oraz specjalnego silnika z regulacją częstotliwości.

Zobacz Cyklop CSA 955/965/975 w akcji

Niezawodność, precyzja działania to cechy, które wyróżniają prezentowany model. Poznaj nowoczesne rozwiązania optymalizujące i podnoszące jakość zabezpieczania ładunków. Zastosowane technologie wpisują się w koncepcję nowoczesnych zakładów, podnosząc ich wydajność. Zobacz model Cyklop CSA 955/965/975 w akcji i zdecyduj się na bezkompromisowe rozwiązania proponowane przez uznanego producenta.

Owijarka Cyklop CSA 955/965/975 – trzy modele dla wymagających klientów Sprawdź szczegóły oferty!

Zadaj pytanie

Masz jeszcze jakieś pytania odnośnie do owijarek? Skorzystaj zatem z naszego praktycznego formularza kontaktowego zamieszczonego obok. Odpowiemy na Twoje pytania!

  Formularz chroniony przez reCAPTCHA, zastosowanie ma polityka prywatności i regulamin usług Google

  Ocena strony

  Ocena / 5. Głosów:

  Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.