Cyklop CSA 955/965/975

Owijarka automatyczna z wirującym ramieniem

 • Producent: Cyklop
 • Model:CSA 955, CSA 965, CSA 975
 • Typ:Owijarka z wirującym ramieniem
 • Cena: Zapytaj o cenę *

* Cena jest zależna od konfiguracji produktu.
Prosimy o kontakt w celu indywidualnej wyceny.

Owijarka Cyklop CSA 955/965/975

Owijarka Cyklop CSA 955/965/975 to trzy modele szybkiej, całkowicie niezawodnej i w pełni zautomatyzowanej owijarki z wirującym ramieniem. Urządzenie jest przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów, ponieważ gwarantuje niezwykle wysoką wydajność działania. Owijarka charakteryzuje się bardzo solidną konstrukcją i nie zajmuje wiele miejsca w przestrzeni magazynowej czy halowej ze względu na swoje dość kompaktowe wymiary.

Dzięki automatycznemu systemowi wirującego ramienia nie ma konieczności obracania owijanej w folię palety, co znacznie ułatwia pracę. Cyklop CSA 955, 965 i 975 służą do foliowana ładunków stojących z wykorzystaniem elastycznej folii stretch. Zaawansowane możliwości rozbudowy oraz duża ilość dostępnych ustawień pozwalają na efektywną integrację z istniejącymi liniami pakującymi, a tym samym możliwość optymalnego dostosowania owijarek do indywidualnych potrzeb. Doskonałe właściwości owijarki gwarantują dobrą ochronę ładunku, a jednocześnie niski koszt materiału z powodu niewielkiego zużycia folii stretch.

Owijarki Cyklop CSA 955/965/975 zaopatrzone są w system rozciągu wstępnego folii PRS i pozwalają na rozciąg do 250%. Z kolei wydajność owijarek z tej serii wynosi 55-75 palet na godzinę, przy ciśnieniu roboczym na poziomie 6 bar. Paleta może mieć maksymalnie 1 200 x 1 200 mm, a minimalnie 600 x 600 mm. Standardową wysokością palety jest 2 200 mm. Nadają się nawet do zabezpieczania ładunków o ostrych krawędziach i nierównych palet, a także do folii siatkowych.

Cyklop CSA 955/965/975

Postaw na wyższą wydajność i bezpieczeństwo pakowania

Doświadczony serwis

Posiadamy własną, niezależną ekipę serwisową, oferujemy profesjonalne wsparcie telefoniczne dla naszych klientów, zapewniamy bardzo szybki czas reakcji.

Części zamienne

Dysponujemy dużym zapleczem części zamiennych, najważniejsze części eksploatacyjne mamy w magazynie, dzięki czemu skracamy czas napraw maszyn i urządzeń.

Montaż u klienta

Do wszystkich modeli owijarek do palet usługa montażu zawiera się w cenie zakupu, dysponujemy własnym, profesjonalnym zespołem montażowym.

Szkolenia

Specjalizujemy się w szkoleniach technicznych z zakresu obsługi, konserwacji i czyszczenia, podstawowych napraw oraz diagnostyki błędów.

wybierz madrze dostawce owijarek do palet

Zapytaj o owijarkę CSA firmy 955/965/975 Cyklop!

Posiadamy największy wybór owijarek do palet – w tym także zaawansowane technologicznie modele CSA 955, CSA 965 i CSA 975. Masz problem z wyborem modelu, który najbardziej nadaje się do Twojej firmy? Skontaktuj się z nami, a my chętnie pomożemy Ci w wyborze!

Wyposażenie do owijarki CSA 955/965/975

Ta wysokiej jakości konstrukcja charakteryzuje się innowacyjną technologią, prostym montażem, a przede wszystkim łatwością dopasowania urządzenia do indywidualnych potrzeb. Oferujemy również sprzedaż folii o idealnych parametrach w stosunku do tych modeli owijarek. Dzięki temu masz gwarancję niezwykle efektywnej i bezpiecznej pracy, przy stosunkowo niewysokich kosztach eksploatacyjnych.

Wyposażenie standardowe:

 • Owijarka ma wymiary kompaktowe i tym samym minimalne wymagania przestrzenne.
 • Wyposażona jest w ergonomiczne obrotowe mocowanie ramienia oraz napęd o długiej żywotności.
 • Automatyczny system owijania za pomocą ramion eliminuje konieczność obracania owijanej folią palety.
 • Posiada w pełni zintegrowany górny dozownik folii.
 • Modele tych owijarek mają bezproblemowy w obsłudze panel dotykowy.
 • Ekonomiczny w użytkowaniu system rozciągu wstępnego pozwalający na płynną regulację rozciągu.
 • Standardowa wysokość dostawy wynosi 500 mm.

Wyposażenie dodatkowe:

 • Opcjonalna możliwość rozciągu folii do 350% za pomocą wyświetlacza oraz specjalnego silnika z regulacją częstotliwości.

Zobacz Cyklop CSA 955/965/975 w akcji

Niezawodność, precyzja działania to cechy, które wyróżniają prezentowany model. Poznaj nowoczesne rozwiązania optymalizujące i podnoszące jakość zabezpieczania ładunków. Zastosowane technologie wpisują się w koncepcję nowoczesnych zakładów, podnosząc ich wydajność. Zobacz model Cyklop CSA 955/965/975 w akcji i zdecyduj się na bezkompromisowe rozwiązania proponowane przez uznanego producenta.

Owijarka Cyklop CSA 955/965/975 – trzy modele dla wymagających klientów Sprawdź szczegóły oferty!

Zadaj pytanie

Masz jeszcze jakieś pytania odnośnie do owijarek? Skorzystaj zatem z naszego praktycznego formularza kontaktowego zamieszczonego obok. Odpowiemy na Twoje pytania!

  Formularz chroniony przez reCAPTCHA, zastosowanie ma polityka prywatności i regulamin usług Google

  Ocena strony

  Ocena / 5. Głosów:

  Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.