Owijarki samojezdne

Owijarka do palet samojezdna jest robotem pozwalającym na zapakowanie problematycznych ładunków – zbyt dużych, niewymiarowych, niestabilnych czy bardzo ciężkich. Idealnie spełnia swoje zadanie jako urządzenie niewymagające dużej przestrzeni do pracy, a przy tym cechuje się optymalną wydajnością i prostą obsługą.

Owijarki samojezdne - Tezaurus

Postaw na wyższą wydajność i bezpieczeństwo pakowania

Doświadczony serwis

Posiadamy własną, niezależną ekipę serwisową, oferujemy profesjonalne wsparcie telefoniczne dla naszych klientów, zapewniamy bardzo szybki czas reakcji.

Części zamienne

Dysponujemy dużym zapleczem części zamiennych, najważniejsze części eksploatacyjne mamy w magazynie, dzięki czemu skracamy czas napraw maszyn i urządzeń.

Montaż u klienta

Do wszystkich modeli owijarek do palet usługa montażu zawiera się w cenie zakupu, dysponujemy własnym, profesjonalnym zespołem montażowym.

Szkolenia

Specjalizujemy się w szkoleniach technicznych z zakresu obsługi, konserwacji i czyszczenia, podstawowych napraw oraz diagnostyki błędów.

wybierz madrze dostawce owijarek do palet

Owijarki do palet samojezdne - przemyślane rozwiązania

Owijarki do palet samojezdne to roboty, które sprawdzają się w środowisku wymagającym niestandardowych a jednocześnie przemyślanych rozwiązań. Mobilne owijarki do palet znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie przemieszczanie ładunku jest niemożliwe bądź utrudnione. Specjalnie opracowana konstrukcja w połączeniu z bogatym wyposażeniem pozwala na wybranie odpowiadającego indywidualnym potrzebom urządzenia samojezdnego, które nie tylko poradzi sobie z problematycznymi ładunkami, ale też zdecydowanie usprawni stretchowanie ładunków.

W ofercie Tezaurus znajdują się uznane na rynku owijarki samojezdne C-One oraz Cyklop, które zostały skonstruowane z myślą o najbardziej wymagających klientach. Prezentowane roboty do pakowania nie wymagają bezpośredniego prowadzenia przez operatora — poruszają się automatycznie wokół ładunku. Kompaktowy rozmiar owijarek samojezdnych umożliwia ich zastosowanie nawet w magazynach o niewielkiej powierzchni, a opcjonalne wyposażenie umożliwia dopasowanie wybranego modelu do specyficznych potrzeb użytkowników. Samojezdne owijarki do palet cechuje również wysoka wytrzymałość i wydajność (ponad 200 owiniętych ładunków na jednym ładowaniu).

Zapytaj o owijarkę samojezdną

Masz problem z foliowaniem ponadgabarytowych ładunków albo szukasz pomysłu na zabezpieczenie niestabilnych produktów? Samojezdna owijarka do palet marki C-One spełni twoje wymagania – skontaktuj się z nami i wybierz idealny model owijarki samojezdnej.

Owijarki samojezdne - kompaktowe rozwiązania dla wymagających

Samojezdne roboty owijające wyposażone są w kilka trybów pracy i 20 programów użytkowania i owijania (np. owijanie ekonomiczne, dla dużych ładunków, wodoszczelne), dzięki czemu możliwe jest wykorzystanie ich całkowitego potencjału pracy. Standardowo, samojezdne owijarki do palet posiadają falowniki kontrolujące prędkość jazdy oraz wznoszenia i opadania wózka z folią. Dużym udogodnieniem jest panel dotykowy umieszczony na maszcie urządzenia i funkcja autodiagnostyki, a kwestie oszczędności rozwiązuje system rozciągu folii, który w przypadku ładunków niestabilnych zyskuje także znaczenie w kwestii najmocniejszego zabezpieczenia. Sygnały świetlne bądź dźwiękowe niewątpliwie wpływają na bezpieczeństwo, a akumulatory gwarantują dobrą wydajność pakowania.

Klienci wymagający od robotów owijających specyficznych możliwości mogą sięgnąć po dodatkowe wyposażenie pozwalające niemal na stworzenie własnego modelu maszyny. Z funkcji, które mogą spersonalizować owijarkę, można wybrać np. różne systemy rozciągu folii, fotokomórkę dla ciemnych ładunków, wyższy maszt (przydatny przy ładunkach pow. 2400 mm), stan zużycia folii czy system wiążący. Wysoka jakość owijarek samojezdnych, imponująca wydajność pracy, a także niskie zapotrzebowanie powierzchniowe czynią je urządzeniami skonstruowanymi dla zadań wymagających doskonale opracowanych rozwiązań.

Owijarki samojezdne świetnie sprawdzą się w Twojej firmie!

Owijarki do palet samojezdne - wybierz najlepszy model

Ocena strony

Ocena / 5. Głosów:

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.