Cyklop CST 201

Podstawowy model owijarki stretch firmy Cyklop ze stołem obrotowym

 • Producent: Cyklop
 • Model:CST 201
 • Typ:Owijarka ze stołem obrotowym
 • Cena: Zapytaj o cenę *

* Cena jest zależna od konfiguracji produktu.
Prosimy o kontakt w celu indywidualnej wyceny.

Dane techniczne

Średnica stołu:1.650 mm
Wymiary palety:800 x 1.200 mm
Wysokość palety:2.100 mm
Waga ładunku:1.500 kg
Wydajność:do 30 palet / h
Temp. robocza:+5°C do +40°C
Zasilanie elektryczne:230V / 50/60Hz / 1Ph / 0,75 kW
Stopień ochrony:IP 54
Producent owijarek do palet - CYKLOP

Owijarka Cyklop CST 201

Podstawowy model owijarki Cyklop CST 201 umożliwia foliowanie ładunków o różnej wadze, a także o różnych wymiarach. Paleta może mieć maksymalnie 2 100 mm wysokości oraz wymiary 800 x 1 200 mm. Waga ładunku nie powinna przekroczyć 1 500 kg. Urządzenie pracuje bez zakłóceń w temperaturze roboczej +5°C do +40°C i nie potrzebuje sprężonego powietrza. Jego mocna konstrukcja ma stopień ochrony IP54. Osiągana prędkość stołu obrotowego wynosi od 3 do 12 obrotów na minutę. Model uwzględnia zarówno owinięcia górne, jak i dolne w ilości od 1 do 10.

Model CST 201 ze stołem obrotowym nadaje się do foliowania standardowego stretch, ale można także skorzystać z efektywnego i oszczędnego foliowania pre-stretch, w systemie FM pozwalającym na rozciąg wstępny do 120% przy regulacji ręcznej. Do pracy z tą owijarką można wykorzystać folię o grubości od 17 do 30 μm. Wydajność modelu wynosi 30 palet zafoliowanych na godzinę, a co ważne – nie ma problemów z dopasowaniem do różnych wymiarów ładunków za pomocą dostępnych na panelu sterowniczym programów owijania. Oprócz standardowych programów owijania góra – dół, można też skorzystać z opcji ekonomicznej owijania góra – dół, wodoszczelnej przy ręcznym układaniu folii przykrywowej bądź pod przyciskiem.

Pracę z CST 201 ułatwia regulowana prędkość podnoszenia i opadania wózka z folią od 1,3 do 5,4 m/min, ale również opcjonalna rampa podjazdowa oraz możliwość umiejscowienia stołu obrotowego na wysokości posadzki za pomocą specjalnego pierścienia do zamontowania owijarki w zagłębieniu.

Cyklop CST 201

Postaw na wyższą wydajność i bezpieczeństwo pakowania

Doświadczony serwis

Posiadamy własną, niezależną ekipę serwisową, oferujemy profesjonalne wsparcie telefoniczne dla naszych klientów, zapewniamy bardzo szybki czas reakcji.

Części zamienne

Dysponujemy dużym zapleczem części zamiennych, najważniejsze części eksploatacyjne mamy w magazynie, dzięki czemu skracamy czas napraw maszyn i urządzeń.

Montaż u klienta

Do wszystkich modeli owijarek do palet usługa montażu zawiera się w cenie zakupu, dysponujemy własnym, profesjonalnym zespołem montażowym.

Szkolenia

Specjalizujemy się w szkoleniach technicznych z zakresu obsługi, konserwacji i czyszczenia, podstawowych napraw oraz diagnostyki błędów.

wybierz madrze dostawce owijarek do palet

Zapytaj o owijarkę CST 201 firmy Cyklop!

W naszej ofercie możesz znaleźć wszelkiego typu modele owijarek do palet, które gwarantują bezproblemową i wydajną pracę. Zastanawiasz się nad kupnem owijarki, ale nie wiesz, na jaki model się zdecydować? Skontaktuj się zatem z nami – na pewno pomożemy Ci w wyborze.

Wyposażenie do owijarki CST 201

Oferujemy wysokiej jakości owijarki do palet w wersjach podstawowych i rozbudowanych o dodatkowe opcje. Dzięki temu możesz łatwo dopasować konkretny model do swoich indywidualnych potrzeb. Proponujemy również folie o zróżnicowanych parametrach, aby swobodnie można było je wykorzystać do owijania nie tylko standardowych ładunków. Sklep Tezaurus jest zatem Twoją gwarancją na udane zakupy specjalistycznego sprzętu.

Wyposażenie standardowe:

 • Płynna regulacja funkcji „start” i „stop”
 • Sygnały dźwiękowe i świetlne informujące o uruchomieniu i zatrzymaniu pracy owijarki
 • Możliwość regulacji prędkości podnoszenia i opadania wózka
 • Fotokomórki do wykrywania wysokości ładunku
 • Panel operatora z dostępem do parametrów foliowania, w tym zmienną prędkość stołu obrotowego oraz podnoszenia i opadania wózka, opcję owinięcia górnego i dolnego czy też opcję opóźnienia fotokomórki
 • System foliowania standardowego oraz pre-stretch
 • Niezawodna i solidna konstrukcja

Wyposażenie dodatkowe:

 • Specjalny pierścień do zagłębienia przy montażu owijarki, który pozwala na ustawienie stołu obrotowego na wysokości posadzki
 • Wygodna rampa podjazdowa

Zobacz Cyklop CST 201 w akcji

Niezawodność, precyzja działania to cechy, które wyróżniają prezentowany model. Poznaj nowoczesne rozwiązania optymalizujące i podnoszące jakość zabezpieczania ładunków. Zastosowane technologie wpisują się w koncepcję nowoczesnych zakładów, podnosząc ich wydajność. Zobacz model Cyklop CST 201 w akcji i zdecyduj się na bezkompromisowe rozwiązania proponowane przez uznanego producenta.

Owijarka Cyklop CST 201 – poznaj ten model i zobacz aktualną ofertę Tezaurus!

Zadaj pytanie

Chcesz zapytać o owijarkę? Skorzystaj z formularza kontaktowego zamieszczonego obok. Odpowiemy na Twoje pytania!

  Formularz chroniony przez reCAPTCHA, zastosowanie ma polityka prywatności i regulamin usług Google

  Ocena strony

  Ocena / 5. Głosów:

  Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.