Cyklop CST 201

Podstawowy model owijarki stretch firmy Cyklop ze stołem obrotowym

 • Producent: Cyklop
 • Model:CST 201
 • Typ:Owijarka ze stołem obrotowym
 • Cena: Zapytaj o cenę *

* Cena jest zależna od konfiguracji produktu.
Prosimy o kontakt w celu indywidualnej wyceny.

Dane techniczne

Średnica stołu:1.650 mm
Wymiary palety:800 x 1.200 mm
Wysokość palety:2.100 mm
Waga ładunku:1.500 kg
Wydajność:do 30 palet / h
Temp. robocza:+5°C do +40°C
Zasilanie elektryczne:230V / 50/60Hz / 1Ph / 0,75 kW
Stopień ochrony:IP 54
Producent owijarek do palet - CYKLOP

Owijarka Cyklop CST 201

Podstawowy model owijarki Cyklop CST 201 umożliwia foliowanie ładunków o różnej wadze, a także o różnych wymiarach. Paleta może mieć maksymalnie 2 100 mm wysokości oraz wymiary 800 x 1 200 mm. Waga ładunku nie powinna przekroczyć 1 500 kg. Urządzenie pracuje bez zakłóceń w temperaturze roboczej +5°C do +40°C i nie potrzebuje sprężonego powietrza. Jego mocna konstrukcja ma stopień ochrony IP54. Osiągana prędkość stołu obrotowego wynosi od 3 do 12 obrotów na minutę. Model uwzględnia zarówno owinięcia górne, jak i dolne w ilości od 1 do 10.

Model CST 201 ze stołem obrotowym nadaje się do foliowania standardowego stretch, ale można także skorzystać z efektywnego i oszczędnego foliowania pre-stretch, w systemie FM pozwalającym na rozciąg wstępny do 120% przy regulacji ręcznej. Do pracy z tą owijarką można wykorzystać folię o grubości od 17 do 30 μm. Wydajność modelu wynosi 30 palet zafoliowanych na godzinę, a co ważne – nie ma problemów z dopasowaniem do różnych wymiarów ładunków za pomocą dostępnych na panelu sterowniczym programów owijania. Oprócz standardowych programów owijania góra – dół, można też skorzystać z opcji ekonomicznej owijania góra – dół, wodoszczelnej przy ręcznym układaniu folii przykrywowej bądź pod przyciskiem.

Pracę z CST 201 ułatwia regulowana prędkość podnoszenia i opadania wózka z folią od 1,3 do 5,4 m/min, ale również opcjonalna rampa podjazdowa oraz możliwość umiejscowienia stołu obrotowego na wysokości posadzki za pomocą specjalnego pierścienia do zamontowania owijarki w zagłębieniu.

Cyklop CST 201

Zapytaj o owijarkę CST 201 firmy Cyklop!

W naszej ofercie możesz znaleźć wszelkiego typu modele owijarek do palet, które gwarantują bezproblemową i wydajną pracę. Zastanawiasz się nad kupnem owijarki, ale nie wiesz, na jaki model się zdecydować? Skontaktuj się zatem z nami – na pewno pomożemy Ci w wyborze.

Wyposażenie do owijarki CST 201

Oferujemy wysokiej jakości owijarki do palet w wersjach podstawowych i rozbudowanych o dodatkowe opcje. Dzięki temu możesz łatwo dopasować konkretny model do swoich indywidualnych potrzeb. Proponujemy również folie o zróżnicowanych parametrach, aby swobodnie można było je wykorzystać do owijania nie tylko standardowych ładunków. Sklep Tezaurus jest zatem Twoją gwarancją na udane zakupy specjalistycznego sprzętu.

Wyposażenie standardowe:

 • Płynna regulacja funkcji „start” i „stop”
 • Sygnały dźwiękowe i świetlne informujące o uruchomieniu i zatrzymaniu pracy owijarki
 • Możliwość regulacji prędkości podnoszenia i opadania wózka
 • Fotokomórki do wykrywania wysokości ładunku
 • Panel operatora z dostępem do parametrów foliowania, w tym zmienną prędkość stołu obrotowego oraz podnoszenia i opadania wózka, opcję owinięcia górnego i dolnego czy też opcję opóźnienia fotokomórki
 • System foliowania standardowego oraz pre-stretch
 • Niezawodna i solidna konstrukcja

Wyposażenie dodatkowe:

 • Specjalny pierścień do zagłębienia przy montażu owijarki, który pozwala na ustawienie stołu obrotowego na wysokości posadzki
 • Wygodna rampa podjazdowa

Zobacz Cyklop CST 201 w akcji

Niezawodność, precyzja działania to cechy, które wyróżniają prezentowany model. Poznaj nowoczesne rozwiązania optymalizujące i podnoszące jakość zabezpieczania ładunków. Zastosowane technologie wpisują się w koncepcję nowoczesnych zakładów, podnosząc ich wydajność. Zobacz model Cyklop CST 201 w akcji i zdecyduj się na bezkompromisowe rozwiązania proponowane przez uznanego producenta.

Owijarka Cyklop CST 201 – poznaj ten model i zobacz aktualną ofertę Tezaurus!

Zadaj pytanie

Chcesz zapytać o owijarkę? Skorzystaj z formularza kontaktowego zamieszczonego obok. Odpowiemy na Twoje pytania!

  Formularz chroniony przez reCAPTCHA, zastosowanie ma polityka prywatności i regulamin usług Google

  Ocena strony

  Ocena / 5. Głosów:

  Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.