Messersi RA300

Automatyczna owijarka z ramieniem obrotowym średniej wydajności

 • Producent: Messersi
 • Model:RA300
 • Typ:Owijarka z wirującym ramieniem
 • Cena: Zapytaj o cenę *

* Cena jest zależna od konfiguracji produktu.
Prosimy o kontakt w celu indywidualnej wyceny.

Owijarka Messersi RA300

Proponowana owijarka Messersi RA300 jest w pełni automatycznym urządzeniem do owijania ładunków. To model owijarki pionowej z obrotowym ramieniem, więc nie ma potrzeby obracania palety podczas jej owijania folią stretch. Obrotowe ramię porusza się z prędkością 30 obrotów na minutę. RA300 pozwala zachować dużą elastyczność opakowania, a przede wszystkim doskonale chroni całe opakowanie i czyni je odpornym na wodę i kurz.

Cechą charakterystyczną tego modelu jest specjalny, wysuwany chwytak polietylenowy, ale również praktyczne jednostki tnące folię oraz ją spawające. Urządzenie jest w pełni bezpieczne ze względu na wygrodzenia bezpieczeństwa. Ciśnienie robocze owijarki wynosi 6 bar. Urządzenie umożliwia pakowanie ładunków o różnych kształtach i rozmiarach. Minimalna szerokość owijanych palet to 600 mm, a maksymalna 1 100 mm. Z kolei minimalna długość wynosi 800 mm, a maksymalna 1 300 mm. Standardowa wysokość ładunku osiąga 2 100 mm. Owijarka jest w stanie otulić folią nawet 60 ładunków w ciągu godziny.

Owijarki Messersi RA300 zbudowane są z wysokiej jakości komponentów, które gwarantują dużą wytrzymałość i trwałość całej konstrukcji – poziom ochrony wynosi IP 54. Maszyna jest wręcz niezawodna w działaniu i bardzo wydajna. W zależności od wstępnego naprężenia stosuje się folię o gęstości od 12 do 30 mikronów, w tym także folię mikroperforowaną. Przy wykorzystaniu systemu pre-stretch można rozciągnąć wstępnie folię nawet o 300%, co daje spore oszczędności w materiale.

Messersi RA300

Postaw na wyższą wydajność i bezpieczeństwo pakowania

Doświadczony serwis

Posiadamy własną, niezależną ekipę serwisową, oferujemy profesjonalne wsparcie telefoniczne dla naszych klientów, zapewniamy bardzo szybki czas reakcji.

Części zamienne

Dysponujemy dużym zapleczem części zamiennych, najważniejsze części eksploatacyjne mamy w magazynie, dzięki czemu skracamy czas napraw maszyn i urządzeń.

Montaż u klienta

Do wszystkich modeli owijarek do palet usługa montażu zawiera się w cenie zakupu, dysponujemy własnym, profesjonalnym zespołem montażowym.

Szkolenia

Specjalizujemy się w szkoleniach technicznych z zakresu obsługi, konserwacji i czyszczenia, podstawowych napraw oraz diagnostyki błędów.

wybierz madrze dostawce owijarek do palet

Zapytaj o owijarkę RA300 firmy Messersi!

W naszej ofercie znajduje się wiele zaawansowanych technologicznie i niezwykle wydajnych owijarek do palet, które gwarantują efektywną pracę. Nie wiesz, na jaki model się zdecydować i jakie parametry wziąć pod uwagę? Bez obaw – skontaktuj się z nami, a podpowiemy optymalny model.

Wyposażenie do owijarki RA300

Proponowane w naszym sklepie owijarki do palet są sprzętem najwyższej jakości i renomowanych producentów, więc masz gwarancję bezproblemowej, wydajnej pracy. Większość modeli ma opcjonalne wyposażenie dodatkowe, co pozwala łatwo dopasować urządzenie do konkretnych potrzeb. Oferujemy również folię o różnorodnych parametrach, aby można było owijać nie tylko standardowe ładunki. Sklep Tezaurus to bogata gama specjalistycznych owijarek.

Wyposażenie standardowe:

 • Praktyczne falowniki sterujące prędkością ramienia oraz prędkością w górę i w dół nośnika z folią
 • System wstępnego rozciągu folii pre-stetch
 • Wysuwany chwytak polietylenowy
 • Fotokomórka monitorująca wysokość palety
 • System zapobiegający powstawaniu odkształceń i uszkodzeń na rogach ładunków, a jednocześnie zapewniający stałe naprężenie folii ze wszystkich stron
 • Dotykowy panel sterowania
 • Falownik do sterowania prędkością obrotu ramienia
 • Falownik do sterowania ruchem w górę i w dół wózka z folią
 • Wyłącznik bezpieczeństwa

Wyposażenie dodatkowe:

 • System Power Pre-Stretch napędzany silnikiem
 • Wygodny podnośnik do ładunków
 • Automatyczna zmiana rolki
 • Wygrodzenia strefy bezpieczeństwa

Zobacz owijarkę Messersi RA300 w akcji

Dostarczamy i serwisujemy owijarki wielu sprawdzownych producentów. Dzięki naszej obsłudze masz pewność, że dobierzesz adekwatny model, który sprawdzi się w Twoich warunkach produkcyjnych. Zobacz jak działa owijarka do palet Messersi RA300.

Owijarka Messersi RA300 – niezawodny i wydajny model włoskiej roboty, sprawdź aktualną ofertę!

Zadaj pytanie

Prześlij pytania dotyczące owijarek oraz możliwości. Skorzystaj praktycznego formularza kontaktowego zamieszczonego obok!

  Formularz chroniony przez reCAPTCHA, zastosowanie ma polityka prywatności i regulamin usług Google

  Ocena strony

  Ocena / 5. Głosów:

  Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.