Kontakt

Zmień dotychczasowe spojrzenie na kwestie pakowania zbiorczego, magazynowania i zabezpieczenia towaru do transportu. Zapytaj o owijarki do palet i określ swoje oczekiwania. Nasi specjaliści przygotują indywidualne i optymalne rozwiązania oparte na nowoczesnych technologiach. Podejmij współpracę ze specjalistami w branży, których wyróżnia wieloletnie doświadczenie, nieustanny rozwój oraz wiedza pozwalająca znaleźć rozwiązanie dla każdej branży Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą firmę, duży zakład produkcyjny czy magazyn — znajdziemy dla Ciebie odpowiednią owijarkę do folii, która pozwoli właściwie zabezpieczyć towar i zoptymalizować koszty w Twojej firmie.

Tezaurus
Plac Oddziałów Młodzieży Powstańczej 2
40-061 Katowice

Skontaktuj się z naszym doradcą

Masz pytania? Potrzebujesz profesjonalnej porady? Zadzwoń do nas!

Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści są to Waszej dyspozycji i z przyjemnością odpowiedzą na pytania dotyczące proponowanych owijarek do palet, ich serwisowania i modernizacji.

Dbając o komfort naszych klientów, przygotowaliśmy różne formy kontaktu — zapraszamy do wypełnienia formularza, kontaktu telefonicznego lub osobistego w siedzibie firmy.

    Formularz chroniony przez reCAPTCHA, zastosowanie ma polityka prywatności i regulamin usług Google

    Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.