Cyklop CST 211

Owijarka stretch ze stołem obrotowym i bogatym wyposażeniem

 • Producent: Cyklop
 • Model:CST 211, CST 211 HS
 • Typ:Owijarka ze stołem obrotowym
 • Cena: Zapytaj o cenę *

* Cena jest zależna od konfiguracji produktu.
Prosimy o kontakt w celu indywidualnej wyceny.

Dane techniczne

Średnica stołu:1.650 / 1.800 / 2.200 mm
Wysokość palety:2.400 mm
Waga ładunku:2.000 kg
Wydajność:do 30 palet / h
Temp. robocza:+5°C do +40°C
Zasilanie elektryczne:230V / 50/60Hz / 1Ph / 0,75 kW
Stopień ochrony:IP 54
Producent owijarek do palet - CYKLOP

Owijarka Cyklop CST 211

Model owijarki Cyklop CST 211 stretch ze stołem obrotowym wyróżnia się niezwykle bogatym wyposażeniem opcjonalnym, dzięki czemu ma bardzo szerokie zastosowanie. Urządzenie pozwala na efektywne foliowanie ładunków o różnej wadze i niestandardowych wymiarach. Do pracy nie potrzebuje powietrza sprężonego, a doskonale sobie radzi w roboczej temperaturze +5°C do +40°C. Ogromną zaletą tego modelu jest naprawdę solidna i niezawodna konstrukcja o stopniu ochrony IP54. Owijany ładunek może mieć maksymalną wagę 2 000 kg, a wysokość palety nie powinna przekroczyć 2 400 mm. Stół obrotowy o wymiarach 1.650/1.800/2.200 mm osiąga prędkość od 3 do 12 obrotów na minutę.

Model CST 211 pracuje nie tylko ze standardowymi foliami stretch, ale również z pozwalającymi na spore oszczędności materiałowe foliami pre-stretch. W tym przypadku wykorzystuje się system FE z wygodną regulacją z panelu operatora. Pre-stretch jest ustawiany osobno i obejmuje zarówno owijanie do góry, jak i owijanie w dół (w tym owinięcia dolne i górne). Wstępny rozciąg folii osiąga 120%. Folia powinna mieć grubość wynoszącą od 17 do 30 μm. Wydajność pracy CST 211 wynosi 30 palet na godzinę.

Bardzo przydatną opcją w tym modelu i dla stołu o średnicy 1 650 mm okazuje wycięcie na widełki wózka. W ten sposób omija się konieczność stosowania rampy podjazdowej, ponieważ i bez niej wygodnie można wprowadzić cały ładunek na owijarkę. Ograniczeniem jest tylko waga ładunku, która nie może przekraczać 1 200 kg.

Cyklop CST 211

Postaw na wyższą wydajność i bezpieczeństwo pakowania

Doświadczony serwis

Posiadamy własną, niezależną ekipę serwisową, oferujemy profesjonalne wsparcie telefoniczne dla naszych klientów, zapewniamy bardzo szybki czas reakcji.

Części zamienne

Dysponujemy dużym zapleczem części zamiennych, najważniejsze części eksploatacyjne mamy w magazynie, dzięki czemu skracamy czas napraw maszyn i urządzeń.

Montaż u klienta

Do wszystkich modeli owijarek do palet usługa montażu zawiera się w cenie zakupu, dysponujemy własnym, profesjonalnym zespołem montażowym.

Szkolenia

Specjalizujemy się w szkoleniach technicznych z zakresu obsługi, konserwacji i czyszczenia, podstawowych napraw oraz diagnostyki błędów.

wybierz madrze dostawce owijarek do palet

Zapytaj o owijarkę CST 211 firmy Cyklop!

Wśród naszych propozycji znajdują się różne modele owijarek do palet, w tym CST 211. Wszystkie oczywiście gwarantują efektywną pracę. Nie wiesz, na jaki model ostatecznie się zdecydować? To skontaktuj się z nami – zawsze służymy naszą pomocą w wyborze.

Wyposażenie do owijarki CST 211

Proponujemy bogatą ofertę owijarek do palet renomowanych producentów, którzy gwarantują stabilną i wydajną pracę. Dostępne są modele podstawowe i w wersjach wzbogaconych o dodatkowe wyposażenie, więc bez problemu można dostosować model owijarki do indywidualnych potrzeb. Zachęcamy też do dobrania folii o odpowiednich parametrach. W sklepie Tezaurus możesz liczyć wyłącznie na urządzenia wysokiej jakości.

Wyposażenie standardowe:

 • Płynna regulacja funkcji uruchamiania i zatrzymywania
 • Sygnały dźwiękowe i świetlne przy uruchomieniu oraz zatrzymaniu pracy owijarki
 • Możliwość regulacji prędkości podnoszenia i opadania wózka
 • Fotokomórka wykrywająca wysokość ładunku
 • Panel operatora udostępnia parametry foliowania, a przede wszystkim zmienną prędkość podnoszenia i opadania wózka oraz prędkość stołu obrotowego, opcję owinięcia górnego i dolnego czy też opóźnienia fotokomórki
 • Możliwy system standardowego foliowania oraz ekonomicznego pre-stretch
 • Solidna i niezawodna konstrukcja

Wyposażenie dodatkowe:

 • Specjalny pierścień umożliwiający montaż owijarki w zagłębieniu
 • Dostępny górny docisk
 • Praktyczny system ważenia ładunków
 • Możliwość podwyższenia masztu
 • W wersji CST 211 HS pojawia się stół obrotowy ze specjalnym wycięciem na widełki wózka
 • Wygodna rampa podjazdowa

Zobacz Cyklop CST 211 w akcji

Niezawodność, precyzja działania to cechy, które wyróżniają prezentowany model. Poznaj nowoczesne rozwiązania optymalizujące i podnoszące jakość zabezpieczania ładunków. Zastosowane technologie wpisują się w koncepcję nowoczesnych zakładów, podnosząc ich wydajność. Zobacz model Cyklop CST 211 w akcji i zdecyduj się na bezkompromisowe rozwiązania proponowane przez uznanego producenta.

Owijarka Cyklop CST 211 – zobacz aktualną ofertę Tezaurus!

Zadaj pytanie

Masz pytania dotyczące wyboru owijarek? Skorzystaj z formularza kontaktowego zamieszczonego obok!

  Formularz chroniony przez reCAPTCHA, zastosowanie ma polityka prywatności i regulamin usług Google

  Ocena strony

  Ocena / 5. Głosów:

  Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.