Messersi RTA

W pełni automatyczna, bezobsługowa owijarka ze stołem obrotowym

 • Producent: Messersi
 • Model:RTA
 • Typ:Owijarka ze stołem obrotowym
 • Cena: Zapytaj o cenę *

* Cena jest zależna od konfiguracji produktu.
Prosimy o kontakt w celu indywidualnej wyceny.

Owijarka Messersi RTA

Automatyczna maszyna pakująca, jaką jest pionowa owijarka Messersi RTA ze stołem obrotowym, umożliwia efektywne pakowanie praktycznie wszystkich produktów, w tym również cięższych ładunków. Jej obsługa okazuje się bardzo prosta ze względu na dostępny intuicyjny panel użytkownika z kilkoma programami do wyboru. Owijarka ta wyróżnia się niezwykle przemyślanym projektem i zapewnia całkowitą elastyczność procesu pakowania oraz dostosowanie do wszelkich potrzeb zakładu produkcyjnego, magazynu czy firmy transportowej. Owijarka Messersi RTA została wyposażona w automatyczne systemy mocowania i tnące stosowane do rozciągliwych folii polietylenowych. Ponadto została zintegrowana z przenośnikiem łańcuchowym napędzanym silnikiem do przemieszczania ładunków, a także z falownikiem kontrolującym na bieżąco prędkość stołu obrotowego i prędkość nośnika szpuli folii, czyli specjalnego wózka.

Messersi RTA pracuje efektywnie przy prędkości obrotowej wynoszącej 20 obrotów na minutę, wymaga zasilania 4 kW oraz ciśnienia roboczego wynoszącego 6 bar. Model ten sprawdza się w przypadku europalet o wymiarach 1 200 x 800 – 1 200 x 1 000 mm. Minimalna wymagana wysokość wynosi 400 mm, natomiast maksymalna 2 400 mm.

Ta automatyczna owijarka gwarantuje ekonomiczne pakowanie, a to ze względu na możliwość zastosowania rozciągu wstępnego folii – to pozwala nie tylko zaoszczędzić na samym materiale, ale przede wszystkim ostateczne koszty pakowania okazują się niższe w porównaniu z wykorzystaniem zwykłej folii.

Messersi RTA

Postaw na wyższą wydajność i bezpieczeństwo pakowania

Doświadczony serwis

Posiadamy własną, niezależną ekipę serwisową, oferujemy profesjonalne wsparcie telefoniczne dla naszych klientów, zapewniamy bardzo szybki czas reakcji.

Części zamienne

Dysponujemy dużym zapleczem części zamiennych, najważniejsze części eksploatacyjne mamy w magazynie, dzięki czemu skracamy czas napraw maszyn i urządzeń.

Montaż u klienta

Do wszystkich modeli owijarek do palet usługa montażu zawiera się w cenie zakupu, dysponujemy własnym, profesjonalnym zespołem montażowym.

Szkolenia

Specjalizujemy się w szkoleniach technicznych z zakresu obsługi, konserwacji i czyszczenia, podstawowych napraw oraz diagnostyki błędów.

wybierz madrze dostawce owijarek do palet

Zapytaj o owijarkę RTA firmy Messersi!

Proponujemy owijarki do palet najwyższej jakości, w tym modele pionowe ze stołem obrotowym jak RTA. Masz kłopot z decyzją, na jaki rodzaj lub typ owijarki postawić? To skontaktuj się z nami, a my pomożemy w podjęciu decyzji optymalnej dla Twojego przedsiębiorstwa!

Wyposażenie do owijarki RTA

Przedstawiamy bardzo szeroką gamę owijarek nie tylko w wersji podstawowej, ale również ze zwiększającym opcje konfiguracyjne wyposażeniem dodatkowym. Dlatego łatwo dopasujesz konkretne urządzenie do swoich indywidualnych potrzeb. Polecamy także folię o różnych parametrach, która perfekcyjnie sprawdza się do pakowania każdego rodzaju ładunków, w tym także niestandardowych i ponadgabarytowych. Sklep Tezaurus to gwarancja wyłącznie specjalistycznego asortymentu, który zapewnia bezpieczną i szybką pracę.

Wyposażenie standardowe:

 • Automatyczne systemy zaciskowe i tnące folię stretch i pre-stretch
 • Integracja z przenośnikiem łańcuchowym
 • Falowniki do swobodnej regulacji wznoszenia i opadania wózka z folią
 • Wygodny panel obsługi
 • Kilka programów owijania
 • System rozciągu wstępnego obniżający koszt pakowania
 • Praca zarówno z folią stretch, jak i folią pre-stretch
 • Mocna konstrukcja

Wyposażenie dodatkowe:

 • Urządzenie do redukcji wysokości folii
 • Urządzenie podnoszące

Zobacz jak działa owijarka ze stołem obrotowym Messersi RTA

Dostarczamy i serwisujemy owijarki wielu sprawdzownych producentów. Dzięki naszej obsłudze masz pewność, że dobierzesz adekwatny model, który sprawdzi się w Twoich warunkach produkcyjnych. Zobacz jak działa owijarka do palet Messersi RTA w automatycznej linii do pakowania.

Owijarka Messersi RTA – sprawdź ten model i zapytaj o więcej!

Zadaj pytanie

Chcesz zadać nam jakieś pytanie? Skorzystaj zatem z naszego formularza kontaktowego zamieszczonego obok. Czekamy na Twoje pytania!

  Formularz chroniony przez reCAPTCHA, zastosowanie ma polityka prywatności i regulamin usług Google

  Ocena strony

  Ocena / 5. Głosów:

  Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.