Messersi RTA

W pełni automatyczna, bezobsługowa owijarka ze stołem obrotowym

 • Producent: Messersi
 • Model:RTA
 • Typ:Owijarka ze stołem obrotowym
 • Cena: Zapytaj o cenę *

* Cena jest zależna od konfiguracji produktu.
Prosimy o kontakt w celu indywidualnej wyceny.

Owijarka Messersi RTA

Automatyczna maszyna pakująca, jaką jest pionowa owijarka Messersi RTA ze stołem obrotowym, umożliwia efektywne pakowanie praktycznie wszystkich produktów, w tym również cięższych ładunków. Jej obsługa okazuje się bardzo prosta ze względu na dostępny intuicyjny panel użytkownika z kilkoma programami do wyboru. Owijarka ta wyróżnia się niezwykle przemyślanym projektem i zapewnia całkowitą elastyczność procesu pakowania oraz dostosowanie do wszelkich potrzeb zakładu produkcyjnego, magazynu czy firmy transportowej. Owijarka Messersi RTA została wyposażona w automatyczne systemy mocowania i tnące stosowane do rozciągliwych folii polietylenowych. Ponadto została zintegrowana z przenośnikiem łańcuchowym napędzanym silnikiem do przemieszczania ładunków, a także z falownikiem kontrolującym na bieżąco prędkość stołu obrotowego i prędkość nośnika szpuli folii, czyli specjalnego wózka.

Messersi RTA pracuje efektywnie przy prędkości obrotowej wynoszącej 20 obrotów na minutę, wymaga zasilania 4 kW oraz ciśnienia roboczego wynoszącego 6 bar. Model ten sprawdza się w przypadku europalet o wymiarach 1 200 x 800 – 1 200 x 1 000 mm. Minimalna wymagana wysokość wynosi 400 mm, natomiast maksymalna 2 400 mm.

Ta automatyczna owijarka gwarantuje ekonomiczne pakowanie, a to ze względu na możliwość zastosowania rozciągu wstępnego folii – to pozwala nie tylko zaoszczędzić na samym materiale, ale przede wszystkim ostateczne koszty pakowania okazują się niższe w porównaniu z wykorzystaniem zwykłej folii.

Messersi RTA

Zapytaj o owijarkę RTA firmy Messersi!

Proponujemy owijarki do palet najwyższej jakości, w tym modele pionowe ze stołem obrotowym jak RTA. Masz kłopot z decyzją, na jaki rodzaj lub typ owijarki postawić? To skontaktuj się z nami, a my pomożemy w podjęciu decyzji optymalnej dla Twojego przedsiębiorstwa!

Wyposażenie do owijarki RTA

Przedstawiamy bardzo szeroką gamę owijarek nie tylko w wersji podstawowej, ale również ze zwiększającym opcje konfiguracyjne wyposażeniem dodatkowym. Dlatego łatwo dopasujesz konkretne urządzenie do swoich indywidualnych potrzeb. Polecamy także folię o różnych parametrach, która perfekcyjnie sprawdza się do pakowania każdego rodzaju ładunków, w tym także niestandardowych i ponadgabarytowych. Sklep Tezaurus to gwarancja wyłącznie specjalistycznego asortymentu, który zapewnia bezpieczną i szybką pracę.

Wyposażenie standardowe:

 • Automatyczne systemy zaciskowe i tnące folię stretch i pre-stretch
 • Integracja z przenośnikiem łańcuchowym
 • Falowniki do swobodnej regulacji wznoszenia i opadania wózka z folią
 • Wygodny panel obsługi
 • Kilka programów owijania
 • System rozciągu wstępnego obniżający koszt pakowania
 • Praca zarówno z folią stretch, jak i folią pre-stretch
 • Mocna konstrukcja

Wyposażenie dodatkowe:

 • Urządzenie do redukcji wysokości folii
 • Urządzenie podnoszące

Zobacz jak działa owijarka ze stołem obrotowym Messersi RTA

Dostarczamy i serwisujemy owijarki wielu sprawdzownych producentów. Dzięki naszej obsłudze masz pewność, że dobierzesz adekwatny model, który sprawdzi się w Twoich warunkach produkcyjnych. Zobacz jak działa owijarka do palet Messersi RTA w automatycznej linii do pakowania.

Owijarka Messersi RTA – sprawdź ten model i zapytaj o więcej!

Zadaj pytanie

Chcesz zadać nam jakieś pytanie? Skorzystaj zatem z naszego formularza kontaktowego zamieszczonego obok. Czekamy na Twoje pytania!

  Formularz chroniony przez reCAPTCHA, zastosowanie ma polityka prywatności i regulamin usług Google

  Ocena strony

  Ocena / 5. Głosów:

  Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.