Messersi AVF

Innowacyjna w pełni automatyczna owijarka przejezdna

 • Producent: Messersi
 • Model:AVF
 • Typ:Owijarka przejezdna
 • Cena: Zapytaj o cenę *

* Cena jest zależna od konfiguracji produktu.
Prosimy o kontakt w celu indywidualnej wyceny.

Owijarka Messersi AVF

Pionowa maszyna do owijania, jaką jest owijarka Messersi AVF, zapewnia wyjątkowo stabilne pakowanie ładunków o różnych gabarytach. Pozwala zwiększyć wydajność procesu pakowania oraz umożliwia utrzymanie identycznego sposobu i jakości pakowania dopasowanego do ściśle określonych ładunków – powtarzalna jakość całego procesu foliowania zapewni bezpieczniejsze składowanie oraz transportowanie towarów, również w ciężkich warunkach. Dzięki owijarce przejezdnej AFV ładunek jest wyjątkowo stabilny, a przede wszystkim skutecznie zabezpieczony przed ewentualnymi uszkodzeniami z powodu działania wilgoci. Towar nie jest też zakurzony ani narażony na uszkodzenia mechaniczne.

Owijarka Messersi AVF umożliwia łatwe ustawienie optymalnych parametrów pakowania i w pełni automatyczne naciągnięcie bardzo elastycznej folii na wszystkich czterech bokach ładunku. Łatwo dopasować określony poziom naprężenia owinięcia, który jest zależny od pożądanych właściwości pakowania oraz gęstości zastosowanej folii. System pakowania wymaga użycia dwóch albo czterech napędzanych silnikiem szpuli. Folia elastyczna zostaje podniesiona, a następnie jest przesuwana na specjalnych rolkach, które automatycznie kontrolują poziom naprężenia folii. Na końcu dwie listwy zgrzewające łączą krawędzie folii.

Maszyna pakująca Messeri AVF jest w stanie obsłużyć ładunek o maksymalnych wymiarach 1 200 x 1 500 mm. Wykorzystuje folię o gęstości 40-80 mikronów.

Messersi AVF

Postaw na wyższą wydajność i bezpieczeństwo pakowania

Doświadczony serwis

Posiadamy własną, niezależną ekipę serwisową, oferujemy profesjonalne wsparcie telefoniczne dla naszych klientów, zapewniamy bardzo szybki czas reakcji.

Części zamienne

Dysponujemy dużym zapleczem części zamiennych, najważniejsze części eksploatacyjne mamy w magazynie, dzięki czemu skracamy czas napraw maszyn i urządzeń.

Montaż u klienta

Do wszystkich modeli owijarek do palet usługa montażu zawiera się w cenie zakupu, dysponujemy własnym, profesjonalnym zespołem montażowym.

Szkolenia

Specjalizujemy się w szkoleniach technicznych z zakresu obsługi, konserwacji i czyszczenia, podstawowych napraw oraz diagnostyki błędów.

wybierz madrze dostawce owijarek do palet

Zapytaj o owijarkę AVF firmy Messersi!

W naszej ofercie znajdziesz wiele super owijarek do palet, w tym w pełni automatyczne modele kurtynowe, jak AVF. Wahasz się, na jaki rodzaj lub typ owijarki zdecydować się do swojego przedsiębiorstwa? Skontaktuj się z nami, a poznasz wszystkie szczegóły oferty i najepsze rozwiązania!

Wyposażenie do owijarki AVF

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz bardzo szeroką paletę różnorodnych typów i modeli owijarek do palet. Oprócz wersji standardowych, proponujemy także opcję wyposażenia dodatkowego, co pozwala poszerzyć możliwości wykorzystania owijarki, a przede wszystkim idealnie dopasować model z konkretnym wyposażeniem do indywidualnych potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. Ponadto masz do dyspozycji folię o różnych parametrach, nadającą się do pakowania w zasadzie każdego rodzaju ładunków, w tym również niestandardowych i ponadgabarytowych. W sklepie Tezaurus oferujemy wyłącznie specjalistyczny asortyment, gwarantujący całkowicie bezpieczną i wygodną pracę.

Wyposażenie standardowe:

 • Mobilna konstrukcja
 • Zgrzewanie termiczne folii stretch
 • Jednostka trzymająca, tnąca oraz zgrzewająca
 • Nowoczesny i czytelny panel sterowania
 • Stabilizator ładunku
 • Różne programy owijania – łatwe dopasowanie nawet do niestandardowych rozmiarów i kształtów ładunków
 • Praca z folią stretch, jak i folią pre-stretch
 • System wstępnego rozciągu folii

Owijarka Messersi AVF to świetny wybór dla Twojej firmy!

Zadaj pytanie

Masz pytania związane z ofertą owijarek lub wyborem? Skorzystaj z praktycznego formularza kontaktowego zamieszczonego obok – chętnie odpowiemy!

  Formularz chroniony przez reCAPTCHA, zastosowanie ma polityka prywatności i regulamin usług Google

  Ocena strony

  Ocena / 5. Głosów:

  Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.