Owijarki przejezdne do palet

Owijarki przejezdne do palet wyróżnia specjalistyczna konstrukcja umożliwiająca pakowanie ładunków, które są wprowadzane w sposób płynny do maszyny. Ten rodzaj owijarek znajduje zastosowanie w wielu halach produkcyjnych o specyficznych potrzebach zabezpieczania ładunku.Zapytaj o owijarkę przejezdną.

Owijarki przejezdne do palet - najlepsza oferta

Technologia i bezkompromisowość owijarek przejezdnych do palet

Duże ładunki zazwyczaj wymagają odpowiedniego dla nich zabezpieczenia w postaci stretchowania. Nie mniej wiele z produktów wcale nie potrzebuje silnego pod kątem naprężenia owinięcia, a jedynie pełnego foliowania. Pionowe owijarki przejezdne spełniają się w tym zadaniu perfekcyjnie. Zarówno specjalna konstrukcja maszyny, jak i jej funkcyjność sprawia, że kwestie związane z problematycznymi aspektami (zbyt mocne naprężenie folii, trudność opakowania całego, dużego ładunku itp.) zostają wyeliminowane.

Owijarka przejezdna do palet jest dedykowana zautomatyzowanym liniom pakującym i produkcyjnym. Połączona z całością nie wymaga dużej powierzchni pracy i cechuje się dobrą wydajnością oraz możliwością dopasowania do konkretnych potrzeb. Owijarka przejezdna to maszyna wszechstronna pozwalająca na pakowanie towarów przy użyciu elastycznej folii maszynowej. Co także ważne, umożliwia foliowanie opakowań o różnych, czasem zmiennych wymiarach.

Zapytaj o owijarkę przejezdną do palet

Jeśli zainteresowały Cię owijarki przejezdne do palet, jak również interesuje Cię solidne i ekonomiczne zabezpieczenie towarów, skontaktuj się ze specjalistą Tezaurus. Wspólnie wybierzemy właściwą owijarkę.

Tak działają owijarki przejezdne!

Z całą pewnością owijarki przejezdne są rozwiązaniem nacechowanym rozwiązaniami technologicznymi, których nie znajdziesz w innego rodzaju maszynach do foliowania ładunków. Owijarki przejezdne należą do urządzeń pracujących pionowo, a jej idealna konstrukcja gwarantuje automatyczne ustawienie folii na czterech płaszczyznach pakowanego produktu. Ten element wpływa na możliwość regulowania napięcia folii, które nie zawsze musi być maksymalne i mocno opinające ładunek. Warto podkreślić, że w zależności od grubości zastosowanej folii czy uzyskania pożądanego opakowania owo naprężenie w przypadku owijarek przejezdnych może być regulowane.

Cechą odróżniająca owijarki przejezdne od innych pionowych jest to, że ładunek przejeżdża przez maszynę, a podczas tego procesu pakowanie odbywa się płynnie. W owijarkach przejezdnych marki Messersi wykorzystano system dwóch/czterech szpul napędzanych silnikiem. W trakcie przesuwania ładunku w maszynie folia jest podnoszona i przesuwana na rolkach kontrolujących jej napięcie, a na końcu następuje ustabilizowanie i zgrzanie folii. Owijarki przejezdne do palet to rozwiązanie stosunkowo nowe na polskim rynku, niemniej jednak warte inwestycji w przypadku linii pakujących np. płyty OSB, płyty drewniane i inne.

Owijarki przejezdne do palet- skorzystaj z oferty Tezaurus!

Owijarki do palet przejezdne - poznaj ofertę

Ocena strony

Ocena / 5. Głosów:

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.