Owijarki przejezdne do palet

Owijarki przejezdne do palet wyróżnia specjalistyczna konstrukcja umożliwiająca pakowanie ładunków, które są wprowadzane w sposób płynny do maszyny. Ten rodzaj owijarek znajduje zastosowanie w wielu halach produkcyjnych o specyficznych potrzebach zabezpieczania ładunku.Zapytaj o owijarkę przejezdną.

Owijarki przejezdne do palet - najlepsza oferta

Postaw na wyższą wydajność i bezpieczeństwo pakowania

Doświadczony serwis

Posiadamy własną, niezależną ekipę serwisową, oferujemy profesjonalne wsparcie telefoniczne dla naszych klientów, zapewniamy bardzo szybki czas reakcji.

Części zamienne

Dysponujemy dużym zapleczem części zamiennych, najważniejsze części eksploatacyjne mamy w magazynie, dzięki czemu skracamy czas napraw maszyn i urządzeń.

Montaż u klienta

Do wszystkich modeli owijarek do palet usługa montażu zawiera się w cenie zakupu, dysponujemy własnym, profesjonalnym zespołem montażowym.

Szkolenia

Specjalizujemy się w szkoleniach technicznych z zakresu obsługi, konserwacji i czyszczenia, podstawowych napraw oraz diagnostyki błędów.

wybierz madrze dostawce owijarek do palet

Technologia i bezkompromisowość owijarek przejezdnych do palet

Duże ładunki zazwyczaj wymagają odpowiedniego dla nich zabezpieczenia w postaci stretchowania. Nie mniej wiele z produktów wcale nie potrzebuje silnego pod kątem naprężenia owinięcia, a jedynie pełnego foliowania. Pionowe owijarki przejezdne spełniają się w tym zadaniu perfekcyjnie. Zarówno specjalna konstrukcja maszyny, jak i jej funkcyjność sprawia, że kwestie związane z problematycznymi aspektami (zbyt mocne naprężenie folii, trudność opakowania całego, dużego ładunku itp.) zostają wyeliminowane.

Owijarka przejezdna do palet jest dedykowana zautomatyzowanym liniom pakującym i produkcyjnym. Połączona z całością nie wymaga dużej powierzchni pracy i cechuje się dobrą wydajnością oraz możliwością dopasowania do konkretnych potrzeb. Owijarka przejezdna to maszyna wszechstronna pozwalająca na pakowanie towarów przy użyciu elastycznej folii maszynowej. Co także ważne, umożliwia foliowanie opakowań o różnych, czasem zmiennych wymiarach.

Zapytaj o owijarkę przejezdną do palet

Jeśli zainteresowały Cię owijarki przejezdne do palet, jak również interesuje Cię solidne i ekonomiczne zabezpieczenie towarów, skontaktuj się ze specjalistą Tezaurus. Wspólnie wybierzemy właściwą owijarkę.

Tak działają owijarki przejezdne!

Z całą pewnością owijarki przejezdne są rozwiązaniem nacechowanym rozwiązaniami technologicznymi, których nie znajdziesz w innego rodzaju maszynach do foliowania ładunków. Owijarki przejezdne należą do urządzeń pracujących pionowo, a jej idealna konstrukcja gwarantuje automatyczne ustawienie folii na czterech płaszczyznach pakowanego produktu. Ten element wpływa na możliwość regulowania napięcia folii, które nie zawsze musi być maksymalne i mocno opinające ładunek. Warto podkreślić, że w zależności od grubości zastosowanej folii czy uzyskania pożądanego opakowania owo naprężenie w przypadku owijarek przejezdnych może być regulowane.

Cechą odróżniająca owijarki przejezdne od innych pionowych jest to, że ładunek przejeżdża przez maszynę, a podczas tego procesu pakowanie odbywa się płynnie. W owijarkach przejezdnych marki Messersi wykorzystano system dwóch/czterech szpul napędzanych silnikiem. W trakcie przesuwania ładunku w maszynie folia jest podnoszona i przesuwana na rolkach kontrolujących jej napięcie, a na końcu następuje ustabilizowanie i zgrzanie folii. Owijarki przejezdne do palet to rozwiązanie stosunkowo nowe na polskim rynku, niemniej jednak warte inwestycji w przypadku linii pakujących np. płyty OSB, płyty drewniane i inne.

Owijarki przejezdne do palet- skorzystaj z oferty Tezaurus!

Owijarki do palet przejezdne - poznaj ofertę

Ocena strony

Ocena / 5. Głosów:

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.