Cyklop CST 212

Zaawansowana technologicznie owijarka ze stołem obrotowym

 • Producent: Cyklop
 • Model:CST 212
 • Wersje:Podstawowa, HS, Advanced, Advanced Auto
 • Typ:Owijarka ze stołem obrotowym
 • Cena: Zapytaj o cenę *

* Cena jest zależna od konfiguracji produktu.
Prosimy o kontakt w celu indywidualnej wyceny.

Dane techniczne

Średnica stołu:1.650 / 1.800 / 2.200 mm
Wysokość palety:2.400 mm
Waga ładunku:2.000 kg
Wydajność:do 30 palet / h
Temp. robocza:+5°C do +40°C
Zasilanie elektryczne:230V / 50/60Hz / 1Ph / 1,0 kW
Stopień ochrony:IP 54
Producent owijarek do palet - CYKLOP

Owijarka Cyklop CST 212

Model owijarki Cyklop CST 212 ze stołem obrotowym nadaje się do efektywnego foliowania ładunków o różnych wymiarach oraz zróżnicowanej wadze. Dostępny jest nie tylko w swojej wersji podstawowej, ale także w bardziej zaawansowanej technologicznie opcji CST 212 Advanced Auto wyposażonej w moduł automatycznego mocowania i odcinania folii stretch. Ten model owijarki wymaga dostępu do powietrza sprężonego na poziomie 6 bar oraz stołu obrotowego o średnicy 1 800 mm. Z kolei wersja CST 212 Advanced daje wiele dodatkowych opcji programów użytkownika, ponieważ to aż 99 dostępnych wariantów.

Owijarka Cyklop CST 212 umożliwia dużą oszczędność materiału, a jednocześnie gwarantuje wysoki poziom zabezpieczenia ładunku. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu systemu wstępnego rozciągu PRS (Power-Roller-Stretch) napędzanego silnikiem mającym osobną regulację naciągu folii stretch dla jej wznoszenia i opadania oraz dla owinięć górnych i dolnych. Rozciąg wstępny w tym systemie wynosi od 130 do 250%.

Model ten ma ponadto regulowaną prędkość podnoszenia i opadania wózka, natomiast przydatna fotokomórka pozwala na ustalenie faktycznej wysokości ładunku – maksymalny poziom wynosi 2 400 mm. Urządzenie wydajnie pracuje w zakresie temperatury roboczej +5°C do +40°C. Maksymalna waga ładunku nie powinna przekraczać 2 000 kg. Owijarka ma wydajność na poziomie 30 palet na godzinę.

Cyklop CST 212

Postaw na wyższą wydajność i bezpieczeństwo pakowania

Doświadczony serwis

Posiadamy własną, niezależną ekipę serwisową, oferujemy profesjonalne wsparcie telefoniczne dla naszych klientów, zapewniamy bardzo szybki czas reakcji.

Części zamienne

Dysponujemy dużym zapleczem części zamiennych, najważniejsze części eksploatacyjne mamy w magazynie, dzięki czemu skracamy czas napraw maszyn i urządzeń.

Montaż u klienta

Do wszystkich modeli owijarek do palet usługa montażu zawiera się w cenie zakupu, dysponujemy własnym, profesjonalnym zespołem montażowym.

Szkolenia

Specjalizujemy się w szkoleniach technicznych z zakresu obsługi, konserwacji i czyszczenia, podstawowych napraw oraz diagnostyki błędów.

wybierz madrze dostawce owijarek do palet

Zapytaj o owijarkę CST 212 firmy Cyklop!

Wśród naszych propozycji jest wiele zaawansowanych technologicznie modeli owijarek do palet, w tym różne wersje CST 212. Wszystkie zapewniają naprawdę efektywną i wygodną pracę. Nie wiesz, jaki model byłby najlepszy dla Twojej firmy? Skontaktuj się zatem z nami – pomożemy Ci w wyborze.

Wyposażenie do owijarki CST 212

Oferujemy owijarki do palet w wersji standardowej oraz z dodatkowym wyposażeniem. Dzięki temu łatwo dopasować określony model do konkretnych potrzeb. Ponadto proponujemy wysokiej jakości folię o różnych parametrach. Sklep Tezaurus to specjalistyczne urządzenia dla najbardziej wymagających klientów.

Wyposażenie standardowe:

 • Swoboda regulacji funkcji uruchamiania i zatrzymywania
 • Sygnały dźwiękowe i świetlne informujące o uruchomieniu bądź zatrzymaniu pracy owijarki
 • Mocna i niezawodna konstrukcja o IP54
 • Regulacja prędkości podnoszenia i opadania wózka
 • Fotokomórka umożliwiająca wykrywanie wysokość ładunku
 • Panel operatora z parametrami foliowania, a przede wszystkim zmienną prędkością podnoszenia i opadania wózka oraz prędkością stołu obrotowego, opcją owijania górnego i dolnego czy też opóźnienia fotokomórki
 • System standardowego foliowania oraz bardzo efektywnego i ekonomicznego foliowania pre-stretch

Wyposażenie dodatkowe:

 • Dostępny pierścień pozwalający na montaż owijarki w zagłębieniu
 • Górny docisk stabilizujący cały ładunek
 • Praktyczny system ważenia ładunków
 • Możliwość podwyższenia masztu do 3 000 mm
 • Praktyczna rampa podjazdowa
 • W opcji CST 212 HS pojawia się stół obrotowy ze specjalnym wycięciem na widełki wózka
 • Wersja CST 212 Advanced z dodatkowym wyposażeniem w 99 programów użytkownika oraz większą ilością regulacji parametrów
 • Wersja CST 212 Advanced Auto z modułem automatycznego mocowania oraz odcinania folii stretch.

Zobacz owijarkę Cyklop CST212 w akcji

Dostarczamy i serwisujemy owijarki wielu sprawdzownych producentów. Dzięki naszej obsłudze masz pewność, że dobierzesz adekwatny model, który sprawdzi się w Twoich warunkach produkcyjnych. Zobacz jak działa owijarka do palet Cyklop CST 212.

Owijarka Cyklop CST 212 to świetny wybór dla Twojej firmy!

Zadaj pytanie

Skorzystaj  z praktycznego formularza kontaktowego zamieszczonego obok i prześlij pytania fachowcom!

  Formularz chroniony przez reCAPTCHA, zastosowanie ma polityka prywatności i regulamin usług Google

  Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.