Messersi SATURNO

Owijarka z obrotowym pierścieniem o wydajności do 120 ładunków/h

 • Producent: Messersi
 • Model:SATURNO
 • Typ:Owijarka pierścieniowa
 • Cena: Zapytaj o cenę *

* Cena jest zależna od konfiguracji produktu.
Prosimy o kontakt w celu indywidualnej wyceny.

Owijarka Messersi SATURNO

Automatyczna owijarka pierścieniowa Messersi Saturno przeznaczona jest do szybkiej i intensywnej pracy. Pakowanie różnego rodzaju ładunków okazuje się w zasadzie bezproblemowe. To wyjątkowa, innowacyjna maszyna umożliwiająca mechaniczną kontrolę rozciągania folii stretch poprzez wygodny panel dotykowy operatora. Owijarka tego typu sprawdza się w najbardziej wymagających produkcjach. Jej obsługa nie wymaga dużego wysiłku, ponieważ wszystkie tryby pracy i parametry ustala się wygodnie na przejrzystym, dotykowym panelu obsługi. Do wyboru jest natomiast kilka programów owijania, aby można było dopasować się do konkretnych potrzeb. Istnieje opcja zwiększonej ochrony przed szczególnie niekorzystnymi warunkami – wodą, wilgocią czy dużym zakurzeniem. Messersi Saturno gwarantuje, że ładunek dotrze na miejsce w stanie idealnym, bez żadnych uszkodzeń mechanicznych, zabrudzeń bądź przemoczenia.

Model Saturno jest niesamowicie wydajny – w ciągu godziny można opakować 100 – 120 palet. Napięcie elektryczne prowadzone jest na pierścieniu poprzez indukcję magnetyczną układu – to innowacyjne rozwiązanie, które oznacza wyjątkową wytrzymałość i trwałość owijarki, a także brak zużycia wskutek tarcia – Saturno nie ma elementów mechanicznych. W efekcie można liczyć na znaczną redukcję kosztów serwisowych, czy też związanych z koniecznością wymiany poszczególnych części. Do tego modelu owijarki stosuje się folię 23 mikronów, także w wersji pre-stretch.

Messersi Saturno

Postaw na wyższą wydajność i bezpieczeństwo pakowania

Doświadczony serwis

Posiadamy własną, niezależną ekipę serwisową, oferujemy profesjonalne wsparcie telefoniczne dla naszych klientów, zapewniamy bardzo szybki czas reakcji.

Części zamienne

Dysponujemy dużym zapleczem części zamiennych, najważniejsze części eksploatacyjne mamy w magazynie, dzięki czemu skracamy czas napraw maszyn i urządzeń.

Montaż u klienta

Do wszystkich modeli owijarek do palet usługa montażu zawiera się w cenie zakupu, dysponujemy własnym, profesjonalnym zespołem montażowym.

Szkolenia

Specjalizujemy się w szkoleniach technicznych z zakresu obsługi, konserwacji i czyszczenia, podstawowych napraw oraz diagnostyki błędów.

wybierz madrze dostawce owijarek do palet

Zapytaj o owijarkę SATURNO firmy Messersi!

Proponujemy różne owijarki do palet najwyższej jakości, w tym modele pionowe z pierścieniem obrotowym, jak Saturno. Masz problem, na jaki rodzaj lub typ owijarki postawić? To skontaktuj się z nam – chętnie pomożemy w podjęciu decyzji najlepszej dla Twojego przedsiębiorstwa!

Wyposażenie do owijarki SATURNO

Przedstawiamy bardzo szeroką gamę owijarek nie tylko w wersji podstawowej, ale również ze zwiększającym opcje konfiguracyjne wyposażeniem dodatkowym. Dlatego łatwo dopasujesz konkretne urządzenie do indywidualnych potrzeb firmy. Polecamy także folię o różnych parametrach, która perfekcyjnie sprawdza się do pakowania każdego rodzaju ładunków, w tym także niestandardowych i ponadgabarytowych. Kupując w naszym sklepie masz gwarancję specjalistycznego asortymentu najwyższej jakości, który zapewnia bezpieczną i szybką pracę. Oto możliwości wyposażenia owijarki SATURNO.

Wyposażenie standardowe:

 • Innowacyjne rozwiązania technologiczne
 • Obsługa ładunków o różnych gabarytach
 • System do chwytania, cięcia oraz spawania folii
 • Intuicyjny panel obsługi
 • Przydatne programy pakowania
 • System wstępnego rozciągu obniżający koszt pakowania
 • Praca zarówno z folią stretch, jak i folią pre-stretch
 • Solidna i wytrzymała konstrukcja
 • Redukcja kosztów konserwacyjnych i serwisowych

Wyposażenie dodatkowe:

 • Docisk górny
 • Moduł zwiększający wydajność owijarki
 • Podajnik folii górnej zabezpieczający dodatkowo ładunek przeciw wodzie i pyłom

Zobacz Messersi SATURNO w akcji

Dostarczamy i serwisujemy owijarki wielu sprawdzownych producentów. Dzięki naszej obsłudze masz pewność, że dobierzesz adekwatny model, który sprawdzi się w Twoich warunkach produkcyjnych. Zobacz jak działa owijarka do palet Messersi Saturno.

Owijarka Messersi SATURNO to świetny wybór dla Twojej firmy!

Zadaj pytanie

Masz pytania? Skorzystaj z zamieszczonego obok formularza kontaktowego. Odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!

  Formularz chroniony przez reCAPTCHA, zastosowanie ma polityka prywatności i regulamin usług Google

  Ocena strony

  Ocena / 5. Głosów:

  Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.