Messersi Orbit M21

Owijarka pozioma z systemem wstępnego rozciągu folii

 • Producent: Messersi
 • Model:Orbit M21
 • Typ:Owijarka pozioma
 • Cena: Zapytaj o cenę *

* Cena jest zależna od konfiguracji produktu.
Prosimy o kontakt w celu indywidualnej wyceny.

Dane techniczne

Rozmiar pierścienia:2.100 mm (standard)
Wymiary rolki:h = 500 mm
Wydajność:do 80 - 90 ład. / h
Waga:ok. 2.500 kg
Pneumatyka
Zapotrzebowanie:50 NI / cykl
Elektryka
Zapotrzebowanie:400 V, 3/N PE 50 Hz
Moc znamionowa:4 kW
Owijarka Messersi Orbit M21 - Tezaurus Technika Pakowania

Owijarka Messersi Orbit M21

Automatyczna pozioma owijarka Messersi Orbit M21 przeznaczona jest do szybkiego i bardzo solidnego pakowania towarów – paletowych, produktów wielkogabarytowych i ładunków o nierównych kształtach – przeważnie długich. Co ważne, w wyposażeniu podstawowym znajduje się system wstępnego rozciągu folii, dzięki czemu proces pakowania jest bardziej ekonomiczny. Rozciąg uzyskuje się podczas przechodzenia folii przez dwie rolki posiadające całkowicie niezależne napędy o różnej prędkości.

Konstrukcja urządzenia Orbit M21 składa się z mocnej ramy zgrzewanej, a w niej znajduje się obrotowy pierścień wykonany ze stali, który może mieć różne rozmiary. Pierścień jest dodatkowo wyposażony w ułatwiający pracę dyspenser do szybkiego i dokładnego rozwijania folii oraz specjalny moduł do jej odcinania. W związku z tym dość prosto skonfigurować urządzenie dla konkretnych potrzeb pakowanego ładunku, a także specyfiki warunków produkcyjnych. Jednocześnie bez problemu można optymalnie rozłożyć siły podczas całego procesu pakowania. Pierścień osiąga wysoką prędkość obrotową, ale nie generuje dużego hałasu. Poruszające się po prowadnicach moduły odcięcia oraz zacisku folii aktywowane są przez cylindry pneumatyczne. Folia jest odcinana za pomocą noża przesuwanego horyzontalnie. Dostępny jest również bardzo przydatny moduł do zgrzewania folii, aby jeszcze solidniej zabezpieczyć i ustabilizować cały ładunek.

Pracę modelu M21 ułatwia niezwykle wygodny w obsłudze panel sterowania, który jest zlokalizowany poza główną konstrukcją maszyny. Wymiana rolki jest bezpieczna dzięki specjalnym drzwiom umożliwiającym dostęp do wózka z folią. Okna z pleksiglasu z obu stron obudowy pozwalają na obserwację całego procesu.

Messersi Orbit M21

Postaw na wyższą wydajność i bezpieczeństwo pakowania

Doświadczony serwis

Posiadamy własną, niezależną ekipę serwisową, oferujemy profesjonalne wsparcie telefoniczne dla naszych klientów, zapewniamy bardzo szybki czas reakcji.

Części zamienne

Dysponujemy dużym zapleczem części zamiennych, najważniejsze części eksploatacyjne mamy w magazynie, dzięki czemu skracamy czas napraw maszyn i urządzeń.

Montaż u klienta

Do wszystkich modeli owijarek do palet usługa montażu zawiera się w cenie zakupu, dysponujemy własnym, profesjonalnym zespołem montażowym.

Szkolenia

Specjalizujemy się w szkoleniach technicznych z zakresu obsługi, konserwacji i czyszczenia, podstawowych napraw oraz diagnostyki błędów.

wybierz madrze dostawce owijarek do palet

Zapytaj o owijarkę Orbit M21 firmy Messersi!

Mamy w ofercie najlepsze owijarki do palet cenionych w branży producentów, w tym model owijarki poziomej Orbit M21. Masz dylemat związany z wyborem odpowiedniego modelu do swojego zakładu? To skontaktuj się z nami – znajdziemy rozwiązanie optymalne!

Wyposażenie do owijarki poziomej Orbit M21

W naszym sklepie mamy naprawdę ogromny wybór owijarek różnego typu oraz robotów owijających w wersji podstawowej, a także z wyposażeniem dodatkowym maksymalizującym skuteczność i wydajność pracy. Możesz też nabyć folię o odpowiednich parametrach do wybranej maszyny. Zakupy w naszym sklepie zapewniają solidne i bezpieczne pakowanie!

Wyposażenie standardowe:

 • Panel sterowania niezależny od głównej konstrukcji owijarki
 • Pierścień o średnicy 2 500 mm lub 3 150 mm
 • Moduł do zgrzewania folii
 • Moduł odcinania folii
 • Moduł odpowiedni dla rolek o wysokości 250 mm
 • Podajnik ochronnych narożników
 • Dyspenser do rozwijania warstwy folii na przód oraz tył ładunku
 • Dyspenser wsporników drewnianych pod ładunek
 • System rozciągu wstępnego pre-stretch

Wyposażenie dodatkowe:

 • Regulacja wysokości gwarantująca pełne opakowanie

Zobacz owijarkę Messersi Orbit M21 w akcji

Dostarczamy i serwisujemy owijarki wielu sprawdzownych producentów. Dzięki naszej obsłudze masz pewność, że dobierzesz adekwatny model, który sprawdzi się w Twoich warunkach produkcyjnych. Zobacz jak działa owijarka do palet Messersi Orbit M21.

Owijarka Messersi Orbit M21 – poznaj ten włoski model, sprawdź szczegóły oferty!

Zadaj pytanie

Chcesz jeszcze o coś zapytać? Możesz skorzystać z formularza kontaktowego zamieszczonego obok. Na pewno odpowiemy na Twoje pytania!

  Formularz chroniony przez reCAPTCHA, zastosowanie ma polityka prywatności i regulamin usług Google

  Ocena strony

  Ocena / 5. Głosów:

  Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.