Owijarki do palet C-One

Owijarki do palet C-One to włoska produkcja, która w żadnym stopniu nie ustępuje konkurencji tak pod kątem jakości, jak i wprowadzanych innowacyjności. Z doświadczenia i konceptu funkcjonalnych rozwiązań inżynierów C-One można skorzystać, decydując się na zakup owijarki odpowiadającej na indywidualne oczekiwania zakładu.

Producent owijarek do palet - C-ONE

Skontaktuj się z nami - poznaj owijarki C-One

Nie szukaj niedoskonałych rozwiązań, poznaj włoskie owijarki do palet C-One, które w pełni odpowiedzą na wysokie wymagania. Zadzwoń do nas – specjaliści Tezaurus przedstawią ci najlepszą dla Ciebie owijarkę C-One, która stanie się wsparciem perfekcyjnie opracowanego biznesu.

C-One - producent znany z ideałów

C-One to włoski producent owijarek pionowych do palet, który od lat piastuje pozycję lidera na rynku. Dzięki zastosowaniu szerokiego spectrum możliwości technologicznych dostarcza produkty wybiegające w przyszłość, które eliminują dotychczasowe trudności związane ze zbiorczym pakowaniem. Flagowym produktem jest owijarka pionowa C-One Plana z rekordowo niskim profilem stołu obrotowego, wynoszącym 18 mm wysokości.

Innowacyjne rozwiązania technologiczne zyskują uznanie przedsiębiorstw z całego świata — C- One dystrybuuje swoje produkty do Europy, Stanów Zjednoczonych oraz Australii. Aktualnie marka może się pochwalić jednymi z najbardziej zaawansowanych i kompletnych maszyn pakujących, jednakowo w zakresie prostych owijarek po w pełni zautomatyzowane modele pasujące do linii pakujących. W pełni zaprojektowane i skonstruowane we Włoszech owijarki do palet cechują się przede wszystkim niezawodnością i wydajnością odpowiadającą potrzebom poszczególnych branż wybierających urządzenia do pakowania tej marki.

Owijarki C-One

Różniące się swoją funkcyjnością i konstrukcją owijarki do palet C-One to w istocie szeroka gama urządzeń pakujących, która znajduje swoje zastosowanie praktycznie w każdym zakładzie, w którym zachodzi konieczność zabezpieczenia spaletyzowanych i niespaletyzowanych towarów. Owijarki C-One cechują się doskonałymi rozwiązaniami podnoszącymi wydajność każdego z modeli. Ponadto producent zadbał o zminimalizowanie zużycia folii (systemy pre-stretch), której mocniejsze naprężenie wpływa pozytywnie na sam mechanizm zabezpieczenia – ładunek jest mocniej ściśnięty, przez co zdecydowanie bardziej stabilny, a także pozwala na zmniejszenie kosztów pakowania.

Owijarki do palet C-One to rodzina urządzeń, do których należą modele półautomatyczne i automatyczne – dopasowane do linii pakujących. Należy podkreślić, że owijarki do palet C-One niejednokrotnie łączą w sobie wielofunkcyjność np. oprócz stretchowania ważą i liczą ładunki. Owijarki C-One to maksimum wydajności, przy jednocześnie minimalnym zaangażowaniu operatora. Włoski producent zaskakuje rozwiązaniami, które całkowicie rewolucjonizują branżę owijarek półautomatycznych -każdy z modeli posiada innowacyjne rozwiązania usprawniające pracę.

Owijarki do palet C-One – poznaj ofertę firmy Tezaurus!

Owijarki C-One - Tezaurus Technika Pakowania

Ocena strony

Ocena / 5. Głosów:

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.