Cyklop CSM-50

Owijarka do ręcznego prowadzenia.

 • Producent: Cyklop
 • Model:CSM-50
 • Typ:Owijarka do prowadzenia
 • Cena: Zapytaj o cenę

Dane techniczne

Waga maszyny:ok. 75 kg
Wymiary ładunku:min. 650 x 400 mm
Wysokość ładunku:max. 2.000 mm
Wózek z folią:Reg. napięcia, hamulec ręczny
Naciąg wstępny folii:100%
Szer. rolki z folią:500 mm
Producent owijarek do palet - CYKLOP

Owijarka Cyklop CSM-50

Cyklop CSM-50 to owijarka mobilna do ręcznego prowadzenia przez operatora. Urządzenie pomaga zafoliować ładunki różnych rozmiarów, kształtów i wagi. Wózek z folią bez użycia elektrycznego napędu po prostu przesuwa się w górę, gdy urządzenie prowadzone jest do przodu (i w dół, gdy prowadzone jest do tyłu).

Owijarka CSM-50 jest więc banalna w obsłudze, łatwo się ją prowadzi, a wymiana rolki z folią przebiega sprawnie.

Jeśli szukasz bardziej zaawansowanego urządzenia tego typu, sprawdź pozostałe owijarki mobilne w naszej ofercie np. automatyczną owijarkę mobilną Cyklop CSM-212 Advanced, która sama porusza się wokół ładunku, a jej wyposażenie w system naciągu folii Cyklop PRS umożliwia znaczną oszczędność materiału (naciąg do 250%).

Cyklop CSM 50

Postaw na wyższą wydajność i bezpieczeństwo pakowania

Doświadczony serwis

Posiadamy własną, niezależną ekipę serwisową, oferujemy profesjonalne wsparcie telefoniczne dla naszych klientów, zapewniamy bardzo szybki czas reakcji.

Części zamienne

Dysponujemy dużym zapleczem części zamiennych, najważniejsze części eksploatacyjne mamy w magazynie, dzięki czemu skracamy czas napraw maszyn i urządzeń.

Montaż u klienta

Do wszystkich modeli owijarek do palet usługa montażu zawiera się w cenie zakupu, dysponujemy własnym, profesjonalnym zespołem montażowym.

Szkolenia

Specjalizujemy się w szkoleniach technicznych z zakresu obsługi, konserwacji i czyszczenia, podstawowych napraw oraz diagnostyki błędów.

wybierz madrze dostawce owijarek do palet

Zapytaj o owijarkę CSM-50 firmy Cyklop!

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie sprawdzone owijarki do palet, w tym model do ręcznego prowadzenia jak CSM-50. Wahasz się, jaki rodzaj lub typ owijarki wybrać do swojego przedsiębiorstwa? Skontaktuj się z nami, aby poznać wszystkie szczegóły oferty!

Wyposażenie

Proponujemy szeroką gamę owijarek w wersji podstawowej wraz z opcjonalnym wyposażeniem dodatkowym. Możliwość różnych opcji konfiguracyjnych sprawia, że bezproblemowo dopasujesz konkretne urządzenie do indywidualnych potrzeb. Możesz też nabyć u nas folię o różnych parametrach, która nadaje się do pakowania każdego rodzaju ładunków, w tym tych niestandardowych i ponadgabarytowych. W sklepie Tezaurus oferujemy wyłącznie specjalistyczny asortyment, gwarantujący bezpieczną i szybką pracę.

Zalety:

 • Kompaktowa konstrukcja
 • Pre-stretch (oszczędność folii)
 • Ergonomia
 • Zastępuje owijanie ręczne
 • Łatwa w użyciu

Zobacz owijarkę Cyklop CSM-50 w akcji

Niezawodność, precyzja działania to cechy, które wyróżniają prezentowany model. Poznaj nowoczesne rozwiązania optymalizujące i podnoszące jakość zabezpieczania ładunków. Zastosowane technologie wpisują się w koncepcję nowoczesnych zakładów, podnosząc ich wydajność. Zobacz model Cyklop CSM-50 w akcji i zdecyduj się na bezkompromisowe rozwiązania proponowane przez uznanego producenta.

Owijarka Cyklop CSM-50 to świetny wybór dla Twojej firmy!

Zadaj pytanie

Masz pytania dotyczące oferty lub wyboru owijarek? Skorzystaj z praktycznego formularza kontaktowego zamieszczonego obok. Szybko odpowiemy!

  Formularz chroniony przez reCAPTCHA, zastosowanie ma polityka prywatności i regulamin usług Google

  Ocena strony

  Ocena / 5. Głosów:

  Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.