Cyklop CSM-50

Owijarka do ręcznego prowadzenia.

 • Producent: Cyklop
 • Model:CSM-50
 • Typ:Owijarka do prowadzenia
 • Cena: Zapytaj o cenę

Dane techniczne

Waga maszyny:ok. 75 kg
Wymiary ładunku:min. 650 x 400 mm
Wysokość ładunku:max. 2.000 mm
Wózek z folią:Reg. napięcia, hamulec ręczny
Naciąg wstępny folii:100%
Szer. rolki z folią:500 mm
Producent owijarek do palet - CYKLOP

Owijarka Cyklop CSM-50

Cyklop CSM-50 to owijarka mobilna do ręcznego prowadzenia przez operatora. Urządzenie pomaga zafoliować ładunki różnych rozmiarów, kształtów i wagi. Wózek z folią bez użycia elektrycznego napędu po prostu przesuwa się w górę, gdy urządzenie prowadzone jest do przodu (i w dół, gdy prowadzone jest do tyłu).

Owijarka CSM-50 jest więc banalna w obsłudze, łatwo się ją prowadzi, a wymiana rolki z folią przebiega sprawnie.

Jeśli szukasz bardziej zaawansowanego urządzenia tego typu, sprawdź pozostałe owijarki mobilne w naszej ofercie np. automatyczną owijarkę mobilną Cyklop CSM-212 Advanced, która sama porusza się wokół ładunku, a jej wyposażenie w system naciągu folii Cyklop PRS umożliwia znaczną oszczędność materiału (naciąg do 250%).

Cyklop CSM 50

Zapytaj o owijarkę CSM-50 firmy Cyklop!

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie sprawdzone owijarki do palet, w tym model do ręcznego prowadzenia jak CSM-50. Wahasz się, jaki rodzaj lub typ owijarki wybrać do swojego przedsiębiorstwa? Skontaktuj się z nami, aby poznać wszystkie szczegóły oferty!

Wyposażenie

Proponujemy szeroką gamę owijarek w wersji podstawowej wraz z opcjonalnym wyposażeniem dodatkowym. Możliwość różnych opcji konfiguracyjnych sprawia, że bezproblemowo dopasujesz konkretne urządzenie do indywidualnych potrzeb. Możesz też nabyć u nas folię o różnych parametrach, która nadaje się do pakowania każdego rodzaju ładunków, w tym tych niestandardowych i ponadgabarytowych. W sklepie Tezaurus oferujemy wyłącznie specjalistyczny asortyment, gwarantujący bezpieczną i szybką pracę.

Zalety:

 • Kompaktowa konstrukcja
 • Pre-stretch (oszczędność folii)
 • Ergonomia
 • Zastępuje owijanie ręczne
 • Łatwa w użyciu

Zobacz owijarkę Cyklop CSM-50 w akcji

Niezawodność, precyzja działania to cechy, które wyróżniają prezentowany model. Poznaj nowoczesne rozwiązania optymalizujące i podnoszące jakość zabezpieczania ładunków. Zastosowane technologie wpisują się w koncepcję nowoczesnych zakładów, podnosząc ich wydajność. Zobacz model Cyklop CSM-50 w akcji i zdecyduj się na bezkompromisowe rozwiązania proponowane przez uznanego producenta.

Owijarka Cyklop CSM-50 to świetny wybór dla Twojej firmy!

Zadaj pytanie

Masz pytania dotyczące oferty lub wyboru owijarek? Skorzystaj z praktycznego formularza kontaktowego zamieszczonego obok. Szybko odpowiemy!

  Formularz chroniony przez reCAPTCHA, zastosowanie ma polityka prywatności i regulamin usług Google

  Ocena strony

  Ocena / 5. Głosów:

  Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.