Automatyczna foliarka do palet

Automatyczna foliarka do palet to nieodzowne urządzenie, które przede wszystkim zwiększa efektywność procesów zbiorczego pakowania. Umożliwia ona dopasowanie go do indywidualnych potrzeb związanych czy to z cechami pakowanych produktów, czy warunkami transportu.

Automatyczna foliarka do palet - Tezaurus

Automatyczna foliarka do palet — rozwiązanie usprawniające działanie

Wyprodukowane z naciskiem na najnowsze rozwiązania technologiczne automatyczne foliarki do palet znajdują swoje miejsce w zakładach o różnej powierzchni, tym samym są w stanie zoptymalizować pracę w średniej wielkości zakładach i dużych halach produkcyjnych. Kluczem do sukcesu jest wybranie odpowiedniego modelu współpracującego z całą linią pakującą.

Przed zakupem konieczne jest określenie wymagań, które muszą obejmować wszystkie płaszczyzny związane z pakowaniem, magazynowaniem i transportem. Innymi słowy, automatyczna foliarka do palet musi perfekcyjnie zabezpieczyć towar, zgodnie z jego cechami charakterystycznymi (np. wrażliwość na wilgoć, uszkodzenia mechaniczne itp.). W zakładach o mniejszych wymaganiach dotyczących wydajności wystarczające są modele z wirującym ramieniem, natomiast wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba nieustannej pracy i tym samym wysokich osiągów rozwiązaniem są automatyczne foliarki pierścieniowe typu Cyklop GL 2000.

Warto podkreślić, że automatyczna foliarka do palet współpracuje z prostymi liniami pakującymi, jak również z rozbudowanymi systemami składającymi się z kilku urządzeń. Różnorodność dostępnych modeli pozwala na wytypowanie urządzenia, które będzie spełniało oczekiwania pod kątem wydajności i cech pakowania.

Automatyczna foliarka do palet? Wybierz Tezaurus!

Profesjonalna automatyczna foliarka do palet

Zadzwoń do nas — zwiększ efektywność pakowania

Jeśli docelowa ilość pakowanych produktów w twoim przedsiębiorstwie przekracza 20 ładunków na godzinę, zadzwoń do specjalisty Tezaurus i zapytaj o automatyczną foliarkę do palet, która zwiększy efektywność pracy w tym zakresie.

Korzyści z automatycznej foliarki do palet

Powodami, dla których automatyczna foliarka do palet jest urządzeniem pożądanym w danym przedsiębiorstwie, jest chęć osiągnięcia dużej wydajności przy jednoczesnym zagwarantowaniu wysokiej jakości. Ponadto są to urządzenie, które zabezpieczą ładunki wielkogabarytowe, a także mogą sygnalizować proces owijania, dostosować, dociąć i odpowiednio napiąć folię. Ułatwieniem jest zapamiętywanie przez maszyny do 32 programów owijania, jak również możliwość sterowania nimi przy pomocy pilota.

Dla zakładów o dużej mocy przerobowej istotną informacją jest to, że automatyczne foliarki współpracują z istniejącymi liniami pakującymi, a więc mogą stać się ważnym czynnikiem modernizującym i podnoszącym efektywność. Znajdujące się w ofercie Tezaurus automatyczne foliarki do palet zostały skonstruowane zgodnie z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi. Są to wysokiej klasy maszyny cechujące się rozbudowaną i jednocześnie dopasowaną do potrzeb standaryzacją funkcji, które mogą zostać czy to poszerzone, czy też dostosowane przy pomocy opcjonalnego wyposażenia.

Precyzja i powtarzalność pakowania to zalety, które w bezpośredni sposób przekładają się na rachunek ekonomiczny zakładu. Kontrolowane zużycie folii (system prestretch) oraz właściwe zabezpieczenie zbiorcze towarów pozwala na osiągnięcie oszczędności w procesie pakowania w podwójny sposób. Po pierwsze system wstępnego rozciągnięcia folii wpływa ma jej mniejsze zużycie, po drugie ładunki zabezpieczone zgodnie z ich specyfikacją produktową nie ulegają tak często uszkodzeniom podczas magazynowania czy transportu.

Niezawodna automatyczna foliarka do palet

Oszczędzaj na folii

Wysokiej klasy maszyny do foliowania pozwalają na zaoszczędzenie materiału do pakowania do 20 % w porównaniu do owijania metodą ręczną. Zastosowane w nich systemy pre-stretch polegające na wstępnym rozciągnięciu folii podnoszą efektywność, wpływają na ekonomię i ekologię pakowania.

Zadaj pytanie

Interesują Cię nowoczesne rozwiązania usprawniające proces pakowania zbiorczego? Chcesz wiedzieć, jak podnieść efektywność stretchowania? Zapytaj o pasującą do twojej działalności automatyczną foliarkę do palet – zaoszczędź czas i pieniądze, zwiększ wydajność i podnieś jakość – wypełnij formularz i skontaktuj z naszymi doradcami.

    Formularz chroniony przez reCAPTCHA, zastosowanie ma polityka prywatności i regulamin usług Google

    Ocena strony

    Ocena / 5. Głosów:

    Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.