Folia do owijania palet

Mocna folia stretch do owijarek w konkurencyjnej cenie

 • Typ:folia do owijarek
 • Cena: Zapytaj o cenę

Dane techniczne

Grubość folii:17 – 50 μm
Średnica zewnetrzna:250 mm
Średnica tulei wewnętrznej:38 / 76 mm
Szerokość rolki:125 / 250 / 500 mm
Kolor:przezroczysta
Folia do owijania palet - Tezaurus Technika Pakowania

Folia do owijania palet

Folia do owijania palet jest produktem do zabezpieczania ładunków spaletyzowanych. Współpracuje z owijarkami o różnym stopniu automatyzacji, wykorzystującymi technologię pre- stretch polegającą na wstępnym rozciągu folii. Wyprodukowana przez światowej klasy producentów z polipropylenu cechuje się wysokimi parametrami użytkowymi pozwalającymi na solidne zabezpieczenie ładunków o różnym ciężarze i kubaturze. Odporna na działanie warunków atmosferycznych folia do owijania palet zabezpiecza zawartość przed wilgocią, kurzem i innymi uszkodzeniami.

Proponowana w Tezaurus folia do owijania palet gwarantuje odpowiednią stabilizację ładunku i uzyskanie odpowiednich parametrów zabezpieczenia odnoszących się do specyfiki owijanego towaru. Duża elastyczność i różnorodna grubość (17 – 50 mikronów) rekomenduje ją do zastosowania w owijarkach z systemem wstępnego rozciągu folii, który umożliwia dopasowanie naprężenia materiału eksploatacyjnego do ładunku, a także pozwala na optymalizację kosztów pakowania. Kompatybilność z urządzeniami różnego rodzaju zapewnia uniwersalna średnica zewnętrzna nawoju folii wynosząca 250 mm oraz rolki o różnych wysokościach (125, 250, 500 mm) i średnicach tulejki (38 i 76 mm).

Folia do owijania palet dostępna jest w różnych klasach rozciągliwości i jest rozwiązaniem rekomendowanym dla zakładów zabezpieczających ładunki paletyzowane i niepaletyzowane. Proces owijania mechanicznego przy zastosowaniu wysokiej klasy folii gwarantuje solidne zabezpieczenie i przygotowanie ładunku do magazynowania i  transportu.

Folia do owijania palet

Postaw na wyższą wydajność i bezpieczeństwo pakowania

Doświadczony serwis

Posiadamy własną, niezależną ekipę serwisową, oferujemy profesjonalne wsparcie telefoniczne dla naszych klientów, zapewniamy bardzo szybki czas reakcji.

Części zamienne

Dysponujemy dużym zapleczem części zamiennych, najważniejsze części eksploatacyjne mamy w magazynie, dzięki czemu skracamy czas napraw maszyn i urządzeń.

Montaż u klienta

Do wszystkich modeli owijarek do palet usługa montażu zawiera się w cenie zakupu, dysponujemy własnym, profesjonalnym zespołem montażowym.

Szkolenia

Specjalizujemy się w szkoleniach technicznych z zakresu obsługi, konserwacji i czyszczenia, podstawowych napraw oraz diagnostyki błędów.

wybierz madrze dostawce owijarek do palet

Zapytaj o folię do owijania palet!

Niezależnie od tego, czy pakujesz ładunki lekkie, czy ciężkie i niestabilne dostępna w Tezaurus folia do owijania palet pozwoli na zminimalizowanie kosztów zabezpieczania towaru i podniesienie jakości. Zadzwoń i zamów folię do owijania palet z wysokim parametrem rozciągu i elastyczności.

Oszczędzaj na folii, nie na jakości!

Folia do owijania palet wyprodukowana została z wysokiej jakości polietylenu o niskiej gęstości. Jej wysoka wytrzymałość i elastyczność wpływa na kwestie związane z osiągnięciem oszczędności w procesie pakowania. Materiał współpracuje z nowoczesnymi systemami rozciągu folii pre-stretch, który ułatwia dopasowanie jego siły naprężenia do ładunku i minimalizuje koszty zużycia folii do 20% w porównaniu z ręczną metodą owijania. Odpowiednio dopasowana do owijarki i ładunku folia do owijania palet pozwala na uzyskanie oszczędności wynikających z jej maksymalnego rozciągu! Dodatkową zaletą uzasadnioną z ekonomicznego punktu widzenia przedsiębiorstwa jest zapewne konkurencyjna cena i możliwość zamówienia dostaw dopasowanych do potrzeb – to wszystko otrzymasz w naszej ofercie!

Podsumowanie zalet folii od Tezaurus:

 • wysoka rozciągliwość i wydajność
 • elastyczność wpływająca na solidne zabezpieczenie towaru
 • kompatybilność z różnego rodzaju owijakami
 • dostępność w różnych rozmiarach, grubościach i klasach rozciągu
 • bezpieczna dla środowiska, podlegająca recyklingowi
 • dostawy dopasowane do oczekiwań (także paletowe)
 • konkurencyjna cena

Folia do owijania palet to świetny wybór dla Twojej firmy!

Zadaj pytanie

Chcesz się więcej dowiedzieć na temat dostępnej folii do owijania palet? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego zamieszczonego obok. Odpowiemy na wszelkie Twoje pytania!

  Formularz chroniony przez reCAPTCHA, zastosowanie ma polityka prywatności i regulamin usług Google

  Ocena strony

  Ocena / 5. Głosów:

  Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.