Folia do owijania palet

Mocna folia stretch do owijarek w konkurencyjnej cenie

 • Typ:folia do owijarek
 • Cena: Zapytaj o cenę

Dane techniczne

Grubość folii:17 – 50 μm
Średnica zewnetrzna:250 mm
Średnica tulei wewnętrznej:38 / 76 mm
Szerokość rolki:125 / 250 / 500 mm
Kolor:przezroczysta
Folia do owijania palet - Tezaurus Technika Pakowania

Folia do owijania palet

Folia do owijania palet jest produktem do zabezpieczania ładunków spaletyzowanych. Współpracuje z owijarkami o różnym stopniu automatyzacji, wykorzystującymi technologię pre- stretch polegającą na wstępnym rozciągu folii. Wyprodukowana przez światowej klasy producentów z polipropylenu cechuje się wysokimi parametrami użytkowymi pozwalającymi na solidne zabezpieczenie ładunków o różnym ciężarze i kubaturze. Odporna na działanie warunków atmosferycznych folia do owijania palet zabezpiecza zawartość przed wilgocią, kurzem i innymi uszkodzeniami.

Proponowana w Tezaurus folia do owijania palet gwarantuje odpowiednią stabilizację ładunku i uzyskanie odpowiednich parametrów zabezpieczenia odnoszących się do specyfiki owijanego towaru. Duża elastyczność i różnorodna grubość (17 – 50 mikronów) rekomenduje ją do zastosowania w owijarkach z systemem wstępnego rozciągu folii, który umożliwia dopasowanie naprężenia materiału eksploatacyjnego do ładunku, a także pozwala na optymalizację kosztów pakowania. Kompatybilność z urządzeniami różnego rodzaju zapewnia uniwersalna średnica zewnętrzna nawoju folii wynosząca 250 mm oraz rolki o różnych wysokościach (125, 250, 500 mm) i średnicach tulejki (38 i 76 mm).

Folia do owijania palet dostępna jest w różnych klasach rozciągliwości i jest rozwiązaniem rekomendowanym dla zakładów zabezpieczających ładunki paletyzowane i niepaletyzowane. Proces owijania mechanicznego przy zastosowaniu wysokiej klasy folii gwarantuje solidne zabezpieczenie i przygotowanie ładunku do magazynowania i  transportu.

Folia do owijania palet

Zapytaj o folię do owijania palet!

Niezależnie od tego, czy pakujesz ładunki lekkie, czy ciężkie i niestabilne dostępna w Tezaurus folia do owijania palet pozwoli na zminimalizowanie kosztów zabezpieczania towaru i podniesienie jakości. Zadzwoń i zamów folię do owijania palet z wysokim parametrem rozciągu i elastyczności.

Oszczędzaj na folii, nie na jakości!

Folia do owijania palet wyprodukowana została z wysokiej jakości polietylenu o niskiej gęstości. Jej wysoka wytrzymałość i elastyczność wpływa na kwestie związane z osiągnięciem oszczędności w procesie pakowania. Materiał współpracuje z nowoczesnymi systemami rozciągu folii pre-stretch, który ułatwia dopasowanie jego siły naprężenia do ładunku i minimalizuje koszty zużycia folii do 20% w porównaniu z ręczną metodą owijania. Odpowiednio dopasowana do owijarki i ładunku folia do owijania palet pozwala na uzyskanie oszczędności wynikających z jej maksymalnego rozciągu! Dodatkową zaletą uzasadnioną z ekonomicznego punktu widzenia przedsiębiorstwa jest zapewne konkurencyjna cena i możliwość zamówienia dostaw dopasowanych do potrzeb – to wszystko otrzymasz w naszej ofercie!

Podsumowanie zalet folii od Tezaurus:

 • wysoka rozciągliwość i wydajność
 • elastyczność wpływająca na solidne zabezpieczenie towaru
 • kompatybilność z różnego rodzaju owijakami
 • dostępność w różnych rozmiarach, grubościach i klasach rozciągu
 • bezpieczna dla środowiska, podlegająca recyklingowi
 • dostawy dopasowane do oczekiwań (także paletowe)
 • konkurencyjna cena

Folia do owijania palet to świetny wybór dla Twojej firmy!

Zadaj pytanie

Chcesz się więcej dowiedzieć na temat dostępnej folii do owijania palet? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego zamieszczonego obok. Odpowiemy na wszelkie Twoje pytania!

  Formularz chroniony przez reCAPTCHA, zastosowanie ma polityka prywatności i regulamin usług Google

  Ocena strony

  Ocena / 5. Głosów:

  Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.